komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

czwartek, 13 sierpnia 2020

Diany, Hipolita

Poznaj świat i spotkaj siebie

czwartek, 4.6.2020 10:38 , komentarze: 0 , odsłony: 1149
kategorie artykułu:

Poznaj świat i spotkaj siebie to druga część kultowej książki Poznaj siebie, w której polski finansista, analityk biznesowy i trener mentalny przybliżał czytelnikom świat rozwoju osobistego. Nowa odsłona rozwija wątki z pierwszej książki i uzupełnia je o aktualną wiedzę i nowe doświadczenia autora. W rozrzuconych po całym świecie historiach, które stanowią główne ramy narracji, poznajemy niezwykłych rozmówców i ich sposób na życie. A wszystko jest doprawione obserwacjami autora i przygodami, które spotykają go po drodze.

Poznaj świat i spotkaj siebie to nie tylko inspirujący poradnik, ale również malowniczy dziennik prowadzony przez autora odwiedzającego najdalsze zakątki globu. Wskazówki zawarte na ponad 400 stronach przedstawią Czytelnikowi świat dbania o swoje samopoczucie, poszukiwania nowych możliwości i spełniania marzeń, które dotychczas wydawały się zbyt odległe.
„Mistrz samorozwoju Krzysztof Sadecki po raz kolejny powraca. Jego najnowsze dzieło jest zarówno przekonujące, jak i pochłaniające. Uczy, obrazuje i pozwala inaczej spojrzeć na świat. Niezależnie od tego, czy jesteś przedsiębiorcą, czy to są twoje początki, sam musisz przeczytać tę książkę. Lekcja, której się nauczysz, przyniesie dywidendy przez wiele lat.”

Dean Kornazes, ultramarather, przedsiębiorca i autor bestsellerów NY Times

„Krzysztof jest człowiekiem, który zaraża pozytywną energią. Ma zawsze sposób na rozwiązanie problemów i wie jak doradzić i pomóc drugiej osobie. W tej książce zawarł to co ma najlepsze do przekazania ze swojego solidnego warsztatu.”

Mariusz Czerkawski, hokeista, olimpijczyk, menedżer hokejowy i komentator sportowy

Krzysztof Sadecki jest przedsiębiorcą, finansistą i analitykiem biznesowym, trenerem mentalnym i publicystą - redaktorem naczelnym magazynu „Businessman Today” i autorem cyklu książek „Własny business – dlaczego tak?”. Pełni funkcję Ambasadora Dobrej Woli w Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka oraz World Institute of Peace. Od ponad siedmiu lat prowadzi międzynarodową działalność szkoleniową, głównie na rynkach europejskich i amerykańskich. Pomaga ludziom i organizacjom osiągnąć zaplanowane cele poprzez dostarczanie narzędzi komunikacyjnych w czterech obszarach życia i biznesu, czyli sprzedaży i marketingu, samorealizacji oraz reklamy. Autor teorii innerbuilding czyli  budowy i umacniania siły psychicznej. Wielokrotnie nagradzany, w tym za wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania oraz za najpopularniejszą książkę psychologiczną roku 2018 „Poznaj Siebie” przetłumaczoną na pięć języków i „Bestseller Story Tel” w latach 2018-19. 

 

 

Wasze komentarze

wtorek, 11.8.2020 14:12
wtorek, 11.8.2020 09:06
piątek, 31.7.2020 10:27
piątek, 17.7.2020 09:37
sobota, 11.7.2020 14:20
czwartek, 9.7.2020 14:36
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele