PRACA w GREENBRIER COMPANY - 4 stanowiska

poniedziałek, 15.4.2024 18:54 181 0

Wagony Świdnica sp. z o.o. jest jedną ze spółek należących do amerykańskiego koncernu THE GREENBRIER COMPANY, wiodącego producenta taboru kolejowego w Ameryce Północnej.   W Europie jesteśmy w czołówce producentów wagonów towarowych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska:

1/ SPAWACZ z uprawnieniami spawania blach spoinami czołowymi w metodzie MAG (135) 

2/ SPAWACZ w metodzie MAG 135 - KURS z jednoczesnym zatrudnieniem

Osobom, które nie posiadają uprawnień do spawania w metodzie MAG (135, 136) oferujemy możliwość udziału w szkoleniu i zatrudnieniu.

3/ OPERATOR SUWNICY z aktualnymi uprawnieniami

Osobom, które nie posiadają uprawnień do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego oferujemy możliwość udziału w szkoleniu i zatrudnieniu.

PRZECINACZ GAZOWY

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • duże możliwości rozwoju w obrębie jednej firmy - produkcja „od konstrukcji do gotowego produktu” na indywidualne zamówienia klienta;
  • udział w szkoleniach i kursach
  • dodatkowe ubezpieczenie medyczne

Od wszystkich kandydatów oczekujemy zaangażowania w pracy, rzetelności i odpowiedzialności.

 

SPOSÓB ZŁOŻENIA PODANIA O PRACĘ:

prosimy przesłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym, pod podany adres firmy z dopiskiem „OFERTA PRACY”.

Firma WAGONY ŚWIDNICA sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Adres siedziby firmy:

Wagony Świdnica sp. z o.o., ul. Strzelińska 35 58-100 Świdnica lub email: rekrutacja@gbrx.com

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania danych osobowych dla celów rekrutacji:

Administratorem danych osobowych jest Wagony Świdnica Sp. z o. o. z siedzibą w Świdnicy, ul. Strzelińska 35, email: rekrutacja@gbrx.com , email inspektora ochrony danych osobowych: iodo@gbrx.com. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Wagony Świdnica sp. z o.o. (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Wagony Świdnica sp. z o.o.  danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem  rekrutacja@gbrx.com . Dostęp do przesłanego zgłoszenia rekrutacyjnego (CV) będzie miał wyłącznie zarząd spółki, dział kadr i podmioty upoważnione do prowadzenia procesu rekrutacji oraz osoby kierujące pracownikami w dziale, którego dotyczy rekrutacja. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany ani przekazywane poza granicę RP. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.  Jeżeli chciałby Pani/Pan złożyć sprzeciw co do jakiegokolwiek aspektu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (CV), prosimy bezpośredni kontakt z działem kadr spółki Wagony Świdnica sp. z o.o. Przysługuje Pani/Panu także prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie CV na potrzeby przyszłych rekrutacji – przysługuje Pani/Panu prawo do odwołania wcześniej wyrażonej zgody.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)