komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 21 września 2020

Jonasza, Mateusza

Torby bawełniane na zakupy i nie tylko

poniedziałek, 7.10.2019 14:09 , odsłony: 2052
kategorie artykułu:

Torby bawełniane szturmem podbiły polski rynek już kilka lat temu. Pokazują się z nimi nie tylko przeciętni obywatele, ale również gwiazdy kina i telewizji, manifestując w ten sposób swoje zaangażowanie w ekologiczne i przyjazne środowisku rozwiązania.

  1. Torby materiałowe wielokrotnego użytku
  2. Torby ekologiczne przyjazne dla środowiska
  3. Torba płócienna nie tylko na zakupy

O popularności, jaką cieszą się torby ekologiczne, świadczy stale rozszerzająca się oferta producentów, w której znajdują się już nie tylko klasyczne torby bawełniane, ale również bardziej ekstrawaganckie torby materiałowe z personalizowanym nadrukiem, a nawet torby płócienne na butelki.

Torby materiałowe wielokrotnego użytku

Torby materiałowe zyskały przewagę nad jednorazowymi reklamówkami ze względu na możliwość ponownego wykorzystania. Bawełniane torby są wytrzymałe, wygodne w użytkowaniu i łatwo się je pierze, dzięki czemu można utrzymać je w czystości. Niezależnie od tkaniny, z której zostaną wykonane, torby materiałowe mają wiele zastosowań, a używać ich mogą nie tylko dorośli, ale również dzieci.

Torby ekologiczne przyjazne dla środowiska

Torby ekologiczne są doceniane szczególnie przez użytkowników, którzy chcą zadbać o środowisko. Pomimo szeroko zakrojonych kampanii proekologicznych, zużycie plastikowych butelek, reklamówek i woreczków nadal utrzymuje się na wysokim poziomie, np. szacuje się, że przeciętny obywatel Unii Europejskiej wytwarza około 31 kg plastikowych śmieci w ciągu roku. Dane te trafiają do świadomości wielu ludzi, którzy podczas codziennych zakupów wymieniają reklamówki plastikowe na torby bawełniane - to pierwszy krok do życia w zgodzie ze środowiskiem.

Torba płócienna nie tylko na zakupy

Torby materiałowe kojarzą się głównie z zakupami i wtedy używane są najczęściej. Można je jednak wykorzystywać również do innych celów, np. bawełniana torba na butelki z duża kieszenią służy jako transporter na wino i przekąski na kolację w gronie znajomych, a torba płócienna sprawdzi się w roli worka na strój do ćwiczeń dla uczniów szkół na każdym szczeblu. W torbach ekologicznych można przenosić dokumenty, kosmetyki, obuwie, zabawki i wiele innych przedmiotów - możliwości użycia jest tyle, ilu użytkowników korzysta z tych toreb.

Torby bawełniane są na tyle popularne i powszechnie wykorzystywane, że zaczęto używać ich jako nośników treści marketingowych. Dzięki nowoczesnym technikom nadruku można zaprojektować własny wzór z logo i danymi firmy, a później nanieść go na powierzchnię torby. To nie tylko tani, ale i bardzo skuteczny sposób na reklamę.

 

 
sobota, 19.9.2020 19:29
piątek, 18.9.2020 11:11
czwartek, 17.9.2020 13:33
wtorek, 15.9.2020 14:32
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki