PRACA w DOBA.PL

czwartek, 1.1.1970 01:00 16805

Interesuje Cię praca w nieruchomościach? Jesteś samodzielny, kreatywny i  dobrze zorganizowany – ta oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie!

Dołącz do nas i osiągaj sukcesy!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Nieruchomości

Obowiązki

  • samodzielne prowadzenie sprzedaży nieruchomości;
  • profesjonalna obsługa klienta w zakresie zagadnień związanych z procesem sprzedaży;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • współpraca z kancelarią notarialną oraz instytucjami finansowymi;
  • prowadzenie spotkań, pokazów i prezentacji dla klientów;
  • koordynowanie działań promocyjnych i sprzedażowych;
  • raportowanie aktualnego stanu prowadzonych działań sprzedażowych.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży nieruchomości;
  • umiejętność pracy z klientem i finalizowania transakcji sprzedaży;
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych;
  • znajomość obsługi komputera w środowisku Windows (MS Office);
  • dyspozycyjność, rzetelność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – umowę o pracę na pełny etat;
  • ambitne i samodzielne stanowisko;
  • codzienne wyzwania wspierające rozwój zawodowy;
  • narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon, aparat fotograficzny,
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy,

Zatrudnione osoby będą miały szansę na rozwój zawodowy z możliwością awansu na stanowisko kierownicze.

Nie zwlekaj i wyślij nam CV na adres e-mail: doba@doba.pl

Prosimy o podanie w tytule e-maila nazwy stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Ponadto prosimy o załączenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dołącz do nas!

Specjalista ds. sprzedaży reklam

(powiat dzierżoniowski / ząbkowicki / kłodzki)

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży potwierdzone sukcesami
  • umiejętność pozyskiwania nowych klientów
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie min. Średnie
  • umiejętność dobrej organizacji własnej pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + prowizja
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód (po okresie próbnym)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: doba@doba.pl.

Zapewniamy pełną dyskrecję podczas procesu rekrutacji.