Planowanie produkcji - niech zrobi to za Ciebie oprogramowanie!

piątek, 5.2.2021 15:22 934

Odpowiednie zaplanowanie produkcji znacznie przybliża każde przedsiębiorstwo do lepszych wyników produkcji, efektywności produkcji, a także zmniejszania kosztów samej produkcji. Człowiek jest jednak omylny, plany często są weryfikowane przez rzeczywistość. Nic dziwnego. Możesz jednak zmaksymalizować wyniki za sprawą odpowiedniego planowania produkcji z pomocą programu Prodio!

1. Skończ z manualnym wpisywaniem zleceń i nie tylko!

2. Planowanie produkcji dla małych firm - z czego skorzystać?

planowanie produkcji

Ręcznie sklejasz kolejne paczki z produktami? Nie cierpisz tego robić, przy tym tracisz na tym sporo swojego cennego czasu? Przenieś swój niewielki biznes na wyższy poziom. Zadbaj o odpowiednie planowanie produkcji, a następnie wyprzedź konkurencję o lata świetlne!

Skończ z manualnym wpisywaniem zleceń i nie tylko!

Oprogramowanie do zarządzania produkcją, o którym dziś nieco napiszemy, sprawi, że usprawnisz swoją działalność, poczynając od zamawiania tektury, a kończąc na przejrzystym zleceniu produkcyjnym. Co więcej, na zleceniu znajdą się wszystkie niezbędne parametry paczki, a także kody kreskowe, które mocno ułatwią i przyspieszą rejestracje całej pracy. W tym wszystkim pomoże Ci Prodio - oprogramowanie dla małych firm, które mierzą wysoko! Spore ułatwienie, przyspieszenie prac, większa efektywność samych prac. To tylko kilka przykładów na to, co może zaoferować odpowiednie rozwiązanie do planowania produkcji.

Planowanie produkcji dla małych firm - z czego skorzystać?

Powiedzmy sobie szczerze, najlepszym rozwiązaniem będzie pogram Prodio. Narzędzie wykorzystywane przez sporo małych firm świadczących usługi produkcji opakowań tekturowych. To niezwykle prosty w obsłudze, bardzo czytelny i przejrzysty program. Co więcej, oferuje naprawdę sporo opcji, ale każda jest odpowiednio rozpisana i przygotowana. Tobie pozostaje jedynie wpisywanie informacji, na przykład na temat ilości sztuk, jakie mają być wyprodukowane, czy rozmiarów. 

Co zapewnia program? Na przykład kontrolę nad tym, kto pracuje na danym zleceniu, a także co dokładnie ma być dla Ciebie wykonane w najbliższym czasie. Co ciekawe, Prodio oferuje technologię produkcji zlecenia. Co za tym idzie, program sam rozdzieli poszczególne prace na slotery, tygle i ostatecznie klejenie opakowań. Co ważne, wszystkiego dokonasz z poziomu swojego laptopa lub smartphona, bez wychodzenia z domu, co z pewnością w dzisiejszych czasach będzie dla Ciebie niezwykłym udogodnieniem. Mimo że będziesz w swoim domu, na bieżąco skontrolujesz wszelkie informacje, nowe wiadomości, czy rozwiążesz niespodziewane sytuacje, jakie wynikły w trakcie produkcji. Śledzenie postępu prac, sprawdzanie listy zadań do wykonania, czy czasu do zakończenia zlecenia. To wszystko na jednym programie, który sprawia, że planowanie produkcji nagle staje się zadaniem dziecinnie prostym!

Masz problem z liczeniem wynagrodzeń? Ciągle popełniasz błędy w tym zakresie i chcesz to zmienić? Korzystaj z Prodio, gdzie czeka na Ciebie gotowe rozwiązanie. Z programu przerzucisz wszystko do Excela i gotowe! Wynagrodzenia zostaną obliczone i zlecone. Co jeszcze umożliwia ten program do zarządzania produkcją dla małych firm? 

  • Dołączanie wizualizacji, ale również projektu nadruku do każdego zlecenia
  • możliwość wgrania zdjęcia poglądowego produktu finalnego
  • proste i szybkie wprowadzanie komentarzy lub uwag co do technologii wykonania
  • minimalizację ryzyko błędów w przypadku nowych pracowników