Odwiedź wakacyjną wyspę pełną nagród

poniedziałek, 3.7.2017 19:45 1000 0

Z okazji rozpoczynających się wakacji w Parku Handlowym Auchan Bielany na wszystkich gości czeka specjalnie zaaranżowana wyspa oraz letni konkurs. Zaczynając od 8-9 lipca przez trzy kolejne weekendy, każdy, kto zrobi zakupy w sklepach galerii za min. 50 zł, będzie miał szansę wygrać wakacyjny pobyt w ośrodku wypoczynkowym SOLARIS w Pobierowie.

Najwyższa pora, by odpocząć od pracy i wyruszyć na wakacyjne wyprawy. Kto, z nas nie marzy o wypoczynku na egzotycznej, słonecznej wyspie pełnej piaszczystych plaż i dających schronienie przed upałem zielonych palm? Nie trzeba wyjeżdżać daleko, by odnaleźć tę atmosferę. Od 8 do 23 lipca, goście, którzy odwiedzą nasz Park Handlowy będą mogli zrelaksować się, leżąc na leżakach pod palmami na specjalnie zaaranżowanej wakacyjnej wyspie. Na wszystkich plażowiczów czeka również wyjątkowy letni konkurs z atrakcyjnymi nagrodami, w którym do wygrania są atrakcyjne pobyty w ośrodku wypoczynkowym SOLARIS w Pobierowie.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zakupy w sklepach galerii za m.in. 50 zł i z paragonem udać się do stanowiska konkursowego. Na wszystkich miłośników przygód będzie czekać tam wyjątkowa zabawa w poszukiwaczy skarbów oraz złote monety, które będzie można wymienić na pyszne lody. 

Wakacyjna wyspa i konkurs „Zrób zakupy, zdobywaj łupy” odbędzie się w dniach 8-9 lipca, 15-16 lipca oraz 22-23 lipca w Parku Handlowym Auchan Bielany przy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich w godzinach 12.00-17.00. W konkursie nie biorą udział paragony z hipermarketu. Regulamin konkursu dostępny na stronie www.auchanbielany.pl. Wstęp wolny!

INFORMACJE DODATKOWE:

O Parku Handlowym Auchan Bielany:

Park Handlowy Auchan Bielanyo powierzchni handlowej ok. 61 600 mkw. jest jednym z największych obiektów handlowych na Dolnym Śląsku. Mieści się w Bielanach Wrocławskich, przy ulicy Francuskiej 6. Przez 7 dni w tygodniu klienci Galerii mają do dyspozycji ok. 70 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz oraz elektroniką, sprzętem AGD i multimediami. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. Dla dzieci funkcjonuje plac zabaw „Kinder Planeta”. W Parku Handlowym Auchan Bielany mieszczą się: hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon, Toys „R” Us, Norauto oraz Media Markt i Meble Agata. Galeria w Parku Handlowym Auchan Bielany czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:30 - 21:00, natomiast w niedzielę od 10:00 do 20.00. Centrum Handlowe posiada ok. 2900 miejsc parkingowych, w tym 82 dla osób niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2003 roku.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Komentarze (0)