7 sposobów na wypoczynek w mieście podczas wakacji

sobota, 5.8.2017 13:40 3153 0

Wakacje trwają w najlepsze! Jeśli nie wyjeżdżasz z miasta, skorzystaj z wielu miejskich atrakcji. Poniżej mała podpowiedź jak można zrelaksować się w mieście.

Miejskie plażowanie

Nawet jeśli nie mieszkasz nad morzem, to i tak może popływać lub nawet poopalać się na plaży! Skorzystaj z oferty kąpielisk, a przede wszystkim rozejrzyj się za miejskimi plażami, których jest coraz więcej. Do tego drink z palemką i jagodzianka, i już możesz poczuć nadmorski klimat.

Lato na dużym ekranie…

Zarówno duże sieci kin, jak i te mniejsze kina studyjne szykują ofertę dla wszystkich, którzy nie mogą wyrwać się na urlop. Niektóre z nich wprowadzają nawet tzw. Kino pod chmurką, dzięki czemu można korzystać z ładnej pogody, a jednocześnie obejrzeć nowości filmowe lub maratony filmów ulubionych reżyserów.

Koncerty

Tłum ludzi, dobra muzyka i pozytywne emocje. Czy jest coś bardziej kojarzącego się z błogim klimatem wakacji niż letni festiwal lub koncert ulubionego artysty na powietrzu? Jeśli jednak macie w zwyczaju zapominać o całym świecie podczas zabawy,  to warto zainstalować sobie wcześniej aplikację, która w razie zgubienia telefonu lub kradzieży wykryje nieautoryzowaną zmianę karty, samodzielnie zablokuje urządzenie i jednocześnie powiadomi o tym właściciela np. (G DATA INTERNET SECURITY for ANDROID).

Odkryj swoje miasto na nowo

W Internecie znaleźć można wiele stron, na których opisane zostały miejsca w mieście, które zostały zapomniane lub nie należą do TOP 10 na przewodnikach.  Weź aparat w rękę, najlepszego przyjaciela i pójdzie razem odkrywać nieznane zakamarki miasta.

Kultura przodem

Sprawdź repertuar teatrów, czy oper, które znajdują się w Twoim mieście. Zobacz też, czy miejskie Domy Kultury nie mają w swojej ofercie spektakli amatorskich. A może odkryjesz w sobie talent aktorski i sam do nich dołączysz?

Zrób coś dobrego!

Gdy lubicie spędzać czas w aktywny sposób, zostańcie wolontariuszem w pobliskim schronisku dla bezdomnych zwierząt. Zwierzaki z pewnością docenią Twoje zaangażowanie, a spacery, te dłuższe i krótsze pozwolą Ci zachować formę.

A może proste rozwiązania?

A gdyby tak wziąć książkę, koc i pójść do najbliższego parku? To super pomysł na szybki relaks po ciężkim dniu w pracy. Uspokajający śpiew ptaków, lekki powiew wiatru i duża dawka promieni słonecznych doda Ci energii do dalszej pracy.

Źródło: Informacja prasowa 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)