Najlepsze filmy akcji dostępne online

piątek, 31.7.2020 16:15 469

Wybuchy, efekty specjalne, mnóstwo strzelanin, a także wiele różnych, ciekawych wątków. To są właśnie filmy akcji w pełnej krasie. Jedni je uwielbiają, a innym w ogóle nie podoba się ten gatunek. Fakt jest taki, że powstało wiele filmów akcji, które naprawdę warto zobaczyć. Dlatego właśnie postanowiliśmy przedstawić najlepsze produkcje akcji, które absolutnie trzeba zobaczyć. Sprawdźcie, które filmy znalazły się na naszej liście. Część tytułów was pewnie nie zaskoczy, ale niektóre mogą być sporym zaskoczeniem. 

W Internecie jest mnóstwo różnego rodzaju filmów, więc coraz ciężej cokolwiek dla siebie wybrać. Ponadto co roku wychodzą kolejne filmy akcji, które trzeba zobaczyć. W końcu amatorów takiego kina jest całkiem dużo. Ciężko jednak przebrnąć przez wszystkie filmy z tego gatunku, dlatego zdecydowaliśmy się podsunąć wam kilka najlepszych filmów akcji, które możecie zobaczyć online na platformach streamingowych. Zobacz najlepsze filmy akcji, które są dostępne online:

"Aquaman"

Film z 2018 roku, w którym można oglądać Jasona Mamoa oraz Amber Heard. Historia opowiada o Królu Siedmiu Mórz, którego misją jest ochrona całego świata. Robi to bardzo niechętnie i bardzo miota się między światem pod powierzchnią, a także mieszkańcami Atlantydy, którzy dążą do tego, aby wszcząć bunt "na pokładzie". Jeden z najlepszych filmów akcji w ostatnim czasie, z niesamowitymi efektami specjalnymi. 

"Alita: Battle Angel" 

Produkcja z 2019 roku, która opowiada o Alicie, która budzi się bez pamięci w świecie przyszłości. Zupełnie nie poznaje miejsca, w którym się znalazła. Opieką nad nią zajmuje się niejaki Ido, który jest sympatycznym doktorem. Odkrywa on, że w ciele porzuconego cyborga kryje się serce i dusza młodej kobiety o niezwykłej przeszłości. Alita musi nauczyć się zupełnie nowego życia, w kompletnie nowym dla niej świcie. Jej przyjaciel twierdzi, że umie przywrócić pamięć Alicie. Nagle odkrywa, że ma niesamowite zdolności bojowe, które mogą pomóc jej walczyć ze złem i uchronić przyjaciół, rodzinę i świat, który zdążyła pokochać. Sprawdźcie więcej o filmie "Alita: Battle Angel" - zobaczcie, kto wcielił się w główne role i zobaczcie, czy na pewno to film dla was. 

"60 sekund"

Film opowiada o Memphisie Reinesie, który był kiedyś profesjonalnym złodziejem samochodów. Porzucił swoją "pracę" wiele lat temu. W jego ślady poszedł jednak jego brat Kip. Niestety, naraził się on mafii. Teraz, wraz z grupą przyjaciół, mają oni zaledwie 72 godziny na to, aby dostarczyć 50 samochód. Trwa wyścig z czasem, z którym mężczyźni muszą wygrać. Przeciw całej ekipie stoją zabezpieczenia, bandyci i policja. Czy uda im się uchronić swoją skórę? Sprawdźcie koniecznie ten film, który pełen jest emocji i ciekawych zwrotów w fabule. 

Skusicie się na któryś z tych filmów? Jeśli jednak taki gatunek nie jest dla was - warto zerknąć na inne filmy online, które dostępne są w Internecie. Jeśli nadal nie macie pomysłu co obejrzeć - z pomocą przyjdzie wam Pinbook.pl, gdzie znajdziecie nie tylko opisy filmów i seriali, ale również pomocne rankingi, dzięki czemu nie będziecie więcej trawić czasu na nudne filmy, które nic nie wnoszą do naszego życia. Dla każdego znajdzie się tam coś dobrego - niezależnie czy lubicie oglądać komedie romantyczne, czy w waszym sercu specjalne miejsce zajmują produkcje sci-fi.

 

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz