Minionki opanowały Magnolię! [FOTO]

niedziela, 2.7.2017 19:00 2408 0

Popularne Minionki 1 lipca przyjechały do Magnolia Park. Gwiazdy lubianych filmów nauczyły najmłodszych minionkowego tańca, zorganizowały zabawy oraz zaprosiły na wycieczkę piętrowym autobusem. Nie zabrakło konkursów z nagrodami.  

Na fanów Minionków czekał także minionkowy dmuchaniec-skakaniec, basen wypełniony piłeczkami, fotobudka z rekwizytami, gry i mini-kino z bajkami. 

Warto przypomnieć, że to nie jedyne atrakcje przygotowane dla rodzin w Magnolia Park. Na co dzień dzieci mogą spędzić czas w sali zabaw Labibu (pierwsze piętro), pobawić się na placu zabaw czy zagrać na boisku wielofunkcyjnym (przed obiektem). Największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku to także sklepy z odzieżą dziecięcą, jak Smyk, Lily Kids, Coccodrillo, Moda Dziecięca i Reporter Young oraz sklep z obuwiem - Bartek. Ciekawym rozwiązaniem jest Fryzjerek - salon fryzjerski, stworzony z myślą o dzieciach, w którym tradycyjne fotele zastąpiły modele samochodów i zwierzęta. Zabawki można kupić w sklepach Toys Box, LEGO, Mądrej Główce, Gralapagos czy Smyku.

Źródło: PR Expert

Dodaj komentarz

Komentarze (0)