komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 18 lipca 2018

Erwina, Kamila

Policjanci przypominali dzieciom o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych

sobota, 13.1.2018 11:47 , komentarze: 0 , odsłony: 308
kategorie artykułu:

Wałbrzyscy funkcjonariusze w ramach akcji „Bezpieczne Ferie” od początku stycznia tego roku odwiedzali uczniów szkół z terenu Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego. Podczas prelekcji policjanci przypominali zasady bezpieczeństwa w czasie zimowego wypoczynku.

Ferie zimowe to dla dzieci czas zabaw i wypoczynku, jednak aby po ich zakończeniu wszyscy mogli wrócić do szkoły szczęśliwi i wypoczęci, należy pamiętać o dbaniu o własne bezpieczeństwo, zarówno podczas zorganizowanych wyjazdów jak i podczas spędzania ferii w miejscu zamieszkania.|

Policjanci zwracali uczniom uwagę na zasady prawidłowego zachowania się w ruchu drogowym, w szczególności na konieczność posiadania elementów odblaskowych. Przypominali także, jak zachować się w stosunku do osób nieznajomych. Podczas spotkań poruszony został temat numerów alarmowych i sposobu wzywania pomocy w sytuacjach newralgicznych. Najmłodsi przestrzegani byli przed wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne.

Mundurowi będą kontynuować swoje działania także w trakcie ferii zimowych. Wałbrzyscy funkcjonariusze odwiedzą półkolonie organizowane w Wałbrzychu oraz okolicznych miejscowościach.

 

Wasze komentarze

Skład opału Agro
Skład opału Agro
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Miral
Miral
Mati Autogaz
Mati Autogaz
przewozy międzynarodowe piątka bus
Auto Max
Auto Max
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele