Aż 850 prac wpłynęło na konkurs
Ponad 850 prac wpłynęło na tegoroczny konkurs plastyczny „Kartka Świąteczna - Boże Narodzenie – Nowy Rok ”.
W najbliższą sobotę, czyli 19 grudnia 2015 r. Hol Teatru Miejskiego w Świdnicy podejmie próbę ugoszczenia wyjątkowo licznej grupy młodych artystów. Komisja konkursowa, która debatowała 7 grudnia 2015 r. oceniła 850 prac jakie wpłynęły na konkurs z 46 placówek oświatowych z całej Polski. Jury przyznało łącznie: 15 nagród i 19 wyróżnień. Do wystawy zakwalifikowano 70 prac.
Laureatów, wyróżnionych oraz autorów prac zakwalifikowanych Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy zaprasza na sobotni wernisaż, podczas którego wręczone zostaną nagrody.
Poniżej przedstawiamy protokół komisji obradującej w składzie:
Olena Surina – artysta plastyk
Robert Kukla – artysta plastyk, Świdnicki Ośrodek Kultury
Dorota Czerwonka – nauczyciel plastyki, ZS w Marcinowicach
Joanna Waksmundzka – nauczyciel plastyki MDK, koordynator konkursu, sekretarz
Wykaz placówek, biorących udział w konkursie:
1. Szkoła Podstawowa nr 3 - Pabianice – 9
2. Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego – Sieradz – 7
3. Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy /e.t./-35+ 59+80
4. Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” –Rybnik – 25
5. Zespół Szkół Podstawowych nr 11 – Rybnik - 7
6. Przedszkole w Witosowie Dolnym – 12
7. Szkoła Podstawowa w Witosowie Dolnym - 3
8. Katolicka Szkoła Podstawowa w Wirach - 22
9. Szkoła Podstawowa 6 – Świdnica – 36
10. Szkoła Podstawowa 4 – Świdnica – 7+5
11. Szkoła Podstawowa 1 – Świdnica – 28+ 64
12. Szkoła Podstawowa 105 – Świdnica – 17+ 28
13. Szkoła Podstawowa 315 - Świdnica – 21
14. Niepubliczna Katolicka SP – Świdnica-19
15. Szkoła Podstawowa 7 – Strzegom – 9
16. Publiczna Szkoła Podstawowa 3 – Strzegom - 7
17. Gimnazjum 1 -Świdnica – 10
18. Gimnazjum 3 – Świdnica – 3
19. Katolickie Gimnazjum w Świdnicy - 18
20. I Liceum Ogólnokształcące – Świdnica - 5
21. II Liceum Ogólnokształcące – Świdnica - 3
22. III Liceum Ogólnokształcące – Świdnica – 1
23. Zespół Szkół Budowlano – Elektrycznych w Świdnicy – 1
24. Zespół Szkół Hotelarsko – Turystycznych w Świdnicy - 3
25. Szkoła Podstawowa w Lutomi Dolnej – 36
26. Szkoła Podstawowa – Witoszów Dolny - 30
27. Gimnazjum nr 1 – Jaworzyna Śląska – 2
28. Szkoła Podstawowa – Marcinowice – 34
29. Gimnazjum Marcinowice – 5
30. Społeczna SP – Świdnica – 10
31. Gimnazjum w Mietkowie - 10
32. Młodzieżowy Dom Kultury –Pabianice – 11
33. Szkoła Podstawowa – Krosownice – 12
34. Młodzieżowy Dom Kultury - Gorlice – 10
35. Niepubliczna SP nr 2 z oddziałami integracyjnymi – Chełm – 9
36. Szkoła Podstawowa 3 – Tomaszów Lubelski – 14
37. Szkoła Podstawowa nr 30 – Lublin -
38. Zespół Szkół Publicznych nr 3 – Żyrardów - 19
39. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kostrzy – 1
40. Powiatowe Centrum Kultury – Nowy Targ – 8
41. Gimnazjum nr 1 – Nowy Targ - 2
42. SP nr 163 im. „Batalionu Zośka” Warszawa – 7
43. Szkoła Podstawowa nr 36 - Bielsko – Biała – 1
44. Zespół Szkół w Białce k/Radzynia Podlaskiego – 26
45. Zespół Szkół w Chotowej - / Grabiny – 6
46. Zespół Szkół nr 1 w Ropczycach – 53
Nagrody:
1. ANTONINA ZIMOŃCZYK – 8 lat – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” Rybnik
2. AMELIA MICHALIK - 11 lat – MDK Świdnica
3. ANASTAZJA LATO – 12 lat – SP Marcinowie
4. MARIA PIELUCH – 14 lat – Publiczne Gimnazjum Marcinowie
5. PIOTR WOJTCZAK – 12 lat – Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu
6. AMELIA ZGAMA - 13 lat – Gimnazjum 1 Nowy Targ
7. MACIEJ STĘPIEŃ – 12 lat – MDK Świdnica ( 3 prace)
8. AMELIA GĘBALA – 8 lat – MDK Świdnica
9. OLIWIA KUCZEK – 16 lat – MDK Świdnica
10. MAGDA MORAWSKA – 9 lat ( 2 prace) MDK Świdnica
11. HANNA KARWOWSKA – 12 lat – SP 1 Świdnica
12. RADEK TEUERLE – 6 lat – MDK Świdnica
13. OLIWIA DROZDOWICZ- 16 lat – MDK Świdnica
14. PATRYCJA SZELIGA – 17 lat – III LO Świdnica
15. WERONIKA TWARDOWSKA – 15 lat - MDK Świdnica
(prace od nr 7 do 15 zostaną wydrukowane )
WYRÓŻNIENIA:
1. MARTA STEPNOWSKA – 7 lat - SP 11 – Rybnik
2. AGNIESZKA GALAROWICZ – 17 lat – Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
3. PATRYCJA OBROCHTA – 9 lat - Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
4. NATALIA KRYCH – 12 lat – MDK Pabianice
5. HELENA LISIECKA - 9 lat - MDK Pabianice
6. JAGODA UCIŃSKA - 8 lat - MDK Pabianice
7. ARKADIUSZ GALAS – 15 lat – Zespół Szkół - Gimnazjum w Ropczycach
8. ARTEM GRYSHCHENKO – 10 lat - Zespół Szkół - SP w Ropczycach
9. MAGDA DUDA – 8 lat – MDK Świdnica
10. ŁUCJA MIŁKOWSKA – 9 lat - MDK Świdnica
11. WERONIKA KRET – 18 lat – MDK Gorlice
12. WERONIKA SOCZEK – 15 lat - MDK Gorlice
13. FILIP GRYCZA – 10 lat – NKSP Świdnica
14. ZOSIA CZERNATOWICZ – 6 lat – MDK Świdnica
15. NATALIA WIECHEĆ – 11 lat – SP 1 Świdnica
16. KONRAD SZERSZEŃ – 12 lat – SP Marcinowie
17. ALEKSANDRA IWANCZ – 13 lat – MDK Świdnica
18. ALEKSANDRA SAKOWSKA – 8 lat - MDK Świdnica
19. ALICJA DĄBROWSKA – 14 lat – Gimnazjum Marcinowice
Kwalifikacja do wystawy:
1. ZUZIA BABIARZ – 7 lat – SP 6 Świdnica
2. MARTYNA KOWOLIK – 11 lat – OPP Zespół „Przygoda”
3. NATALIA MACIEJCZYK – 11 lat - OPP Zespół „Przygoda”
4. ANDRZEJ KUKLA – 15 lat – Gimnazjum 1 Świdnica
5. KAROLINA KOŁACZ – 10 lat – MDK Pabianice
6. NATALIA LEWIŃSKA - 7 lat – MDK Pabianice
7. BARBARA LISIECKA – 9 lat – MDK Pabianice
8. MAJA TABOROWSKA – 7 lat – SP 3 Pabianice
9. ADRIAN LANDAS – 8 lat – SP 3 Pabianice
10. ADAM STUSIO – 6 lat – SP 3 Pabianice
11. ALEKSANDRA WESZANDIDZE – 9 lat – SP 3 Pabianice
12. WIKTORIA GIERUT – 11 lat – MDK Gorlice
13. ANNA KIMLA – 14 lat – MDK Gorlice
14. AMELIA RYCZEK – 10 lat – MDK Gorlice
15. JULIA SŁOTA – 9 lat – MDK Gorlice
16. JAKUB MENDYKA – 17 lat – MDK Gorlice
17. EMILIA MAGDZIAK – 14 lat – ZPWP – Sierad
18. JULIA ŁUCZAK – 16 lat – ZPWP – Sieradz
19. WERONIKA WOJNOWICZ – 12 lat – ZPWP Sieradz
20. OLIWIA SOŚNICKA – 7 lat – ZPWP Sieradz
21. KLAUDIA DZIEDZIC – 15 lat – MDK Gorlice
22. WIKTORIA BEDNARZ -18 lat – MDK Gorlice
23. FABIAN DROZDOWICZ – 7 lat – MDK Świdnica
24. JULIA MICHALSKA – 12 lat – MDK Świdnica
25. KONSTANCJA KULAK – 10 lat – MDK Świdnica
26. KINGA FRĄCZEK – 10 lat – MDK Świdnica
27. ZOSIA BENKO – 8 lat – MDK Świdnica
28. NADIA BIESZCZAD – 10 lat – MDK Świdnica
29. SARA ZAWISZA – 11 lat – MDK Świdnica
30. WIKTORIA GOŁUCH – MDK Świdnica ( 2 prace)
31. KAROLINA JOŃCZYK – 13 lat – MDK Świdnica
32. AMELIA ZDUŃCZYK – 10 lat – MDK Świdnica
33. NATALIA RICHTSCHEID – 11 lat – SP Marcinowice
34. PATRYK PUCYK – 10 lat – SP Marcinowice
35. WERONIKA OSIŃSKA – 10 lat – SP Marcinowice
36. NATALIA NOWAK – 12 lat – SP Marcinowice
37. KATARZYNA KULICZKOWSKA – 11 lat – SP Marcinowice
38. ALEKSANRA GALUBA – 15 lat – Gimnazjum Marcinowice
39. ZUZANNA GUZIK – 7 lat – SP 4 Świdnica
40. MARTYNA NYCEK – 9 lat – SP 4 Świdnica
41. MARIA MARCZUK – 10 lat – SP 1 Świdnica
42. JAKUB JAKUBOWSKI – 10 lat – SP 105 Świdica
43. WIKTORIA GADZIŃSKA – 8 lat – MDK Świdnica
44. MAJA ŻMUDA – 9 lat – MDK Świdnica
45. MAJA DUDA – 9 lat – MDK Świdnica
46. AMELIA MIAŁSZYGROSZ – 8 lat – MDK Świdnica
47. GRZEGORZ OLATOWSKI – 12 lat – MDK Świdnica
48. JULIA KAWA – 11 lat – MDK Świdnica
49. SZYMON DANIELUK – 6 lat – Witoszów Dolny
50. MIŁOSZ SAMOLIK – 9 lat – NSP 2 Chełm
51. ANNA STARCZOWSKA – 11 lat – Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
52. ANNA SŁABOŃ – 9 lat – Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
53. WERONIKA KOWALCZYK – 14 lat - Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
54. WIKTORIA FRYŻLEWICZ – 9 lat - Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
55. DOROTA PĘKSA – 18 lat - Powiatowe Centrum Kultury Nowy Targ
56. KAROLINA PORZUCZEK – 11 lat – SP Ropczyce
57. KUBA POCIASK – 14 lat – Gimnazjum 1 Ropczyce
58. MACIEJ DUBAS – 11 lat – SP 3 Tomaszów Lubelski
59. IRMINA PORTKA - 12 lat – SP 3 Tomaszów Lubelski
60. KARINA STANIEWSKA – 11 lat - SP 3 Tomaszów Lubelski
61. ZOFIA ŁAPCZYŃSKA – 9 lat - SP 3 Tomaszów Lubelski
62. SANDRA ŚWIDEREK – 11 lat - SP 3 Tomaszów Lubelski
63. MICHAŁ DRABIK – 9 lat - SP 3 Tomaszów Lubelski
64. ALICJA ORYŃCZAK – 14 lat – SP 7 Strzegom
65. JULIA PASTERNAK- 14 lat – Zespół Szkół w Chotowej/Grabiny
66. KORNELIA KRYSTEK – 14 lat - Zespół Szkół w Chotowej/Grabiny
67. PATRYK BODZAK – 11 lat – Zespół Szkół w Białce
68. ALEKSANDRA SKRZECZKOWSKA – 13 lat - Zespół Szkół w Białce
69. FILIP MUSIATOWICZ – 12 lat -Zespół Szkół w Białce
70. DOMINIKA DUDEK – 11 lat - Zespół Szkół w Białce
Komentarze (0)