PRACA - animator zabaw w plenerze

czwartek, 25.4.2024 12:06 198

Dołącz do zespołu Lata na podwórku

Lato na podwórku to program, który w Fundacji Ładne Historie rozwijamy już 9 rok! W tym sezonie poszerzamy nasz zespół i zapraszamy do włączenia się w kreatywne działania na świdnickich podwórkach. Wraz z najmłodszymi mieszkankami i mieszkańcami Świdnicy będziemy rozwijać umiejętności i świetnie się bawić w duchu DIY.

 

Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu zajęć animacyjnych, lubisz działania w plenerze, jesteś osobą kreatywną, uważną, otwartą, a do tego dyspozycyjną w lipcu i sierpniu, to koniecznie prześlij nam swój formularz zgłoszeniowy do 30 kwietnia 2024.

Formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/KMjWJnUoexqDj5Hs7

Oferujemy 75 zł brutto/godzina, umowę zlecenie lub umowę B2B. Odpowiemy na wybrane zgłoszenia, a rozmowy rekrutacyjne przeprowadzimy w dniach 6-7 maja 2024.

Na świdnickich podwórkach tworzymy wiele pięknych i kreatywnych historii, tam nie ma nudy! Sprawdź nasze działania na profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/latonapodworku/ oraz Instagramie:  https://www.instagram.com/latonapodworku/

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego oraz ze środków gminy Miasta Świdnica.

/materiały graficzne autorstwa Kaliny Żaczek/