komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 22 stycznia 2020

Anastazego, Wincentego

Tajemniczy Ogród w Teatrze Lalki

poniedziałek, 13.1.2020 09:47 , komentarze: 0 , odsłony: 218
kategorie artykułu:

19 stycznia o godz. 12:30 Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprezentuje przedstawienie pt. „Tajemniczy ogród” na podstawie powieści Frances Hodgson Burnett w reż. Arkadiusza Klucznika.

To spektakl muzyczny o perypetiach osieroconej w Indiach angielskiej dziewczynki – Mary Lennox, która w starym domu samotnego wuja odkrywa wiele gorzkich tajemnic. Jej ciekawość świata i upór w dążeniu do celu przywrócą do życia nie tylko zapomniany ogród, ale także serca domowników.
Zapraszamy widzów od 7. roku życia w teatralną podróż do dziewiętnastowiecznej Anglii, do pełnego tajemnic zamku Misselthwaite Manor, położonego pośród angielskich wrzosowisk. Zbliżmy się razem do mistycznej przyrody i spróbujmy ją okiełznać.
Atutem przedstawienia jest musicalowa muzyka autorstwa Marcina Partyki oraz scenografia i kostiumy, zaprojektowane przez Marię Szachnowską. W rolę głównej bohaterki wciela się utalentowana dziewczynka – Amelia Sikora, której partneruje zawodowa aktorka, Urszula Raczkowska.
Partnerami spektaklu są Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Radio RMF MAXXX.

BILETY
19 zł (dorośli), 17 zł (dzieci)

KASA BILETOWA TEATRU tel. 74 666 73 41 – czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem.

KUP BILET ON-LINE – bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT
Mati Autogaz
Mati Autogaz