komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 9 sierpnia 2020

Romana, Ryszarda

Magia zmienia - Kate Daniels powraca!

wtorek, 1.10.2019 09:50 , komentarze: 0 , odsłony: 1812
kategorie artykułu:

Już 18 października do księgarń w całej Polsce trafi najnowsza, 8. część przygód ulubienicy wielu czytelników – Kate Daniels! 

Oto przed Państwem książka „Magia zmienia” 
autorstwa duetu Ilona Andrews.

O książce

Zalewające Atlantę fale magii wydają się coraz groźniejsze.

Po odejściu z Gromady najemniczka Kate Daniels i jej ukochany Curran muszą dostosować się do życia w innym tempie. Choć nie tęsknią za sporami wewnętrznymi, szybko zaczynają rozumieć, że całkowite oddzielenie się od Gromady to proces, który wymaga czasu.

Kiedy dowiadują się o zaginięciu Eduarda, przyjaciela z dawnych lat, włączają się w poszukiwania. Gildia Najemników ma kłopoty, a ostatnie zlecenia Eduarda wiązały się w złowieszczy sposób.

Ktoś musi powstrzymać starożytną potęgę, zanim ta rozerwie Atlantę na strzępy...
O Autorach

Ilona Andrews to w istocie duet pisarski, w skład którego wchodzą Ilona i Andrew Gordon. Małżeństwo piszące przede wszystkim powieści z gatunku urban fantasy. Ich styl, to połączenie cech charakterystycznych fantasy, horroru oraz magii.

Ilona urodziła się w Rosji. Wyemigrowała do USA w wieku lat nastu. Studiowała na wydziale biochemii Western Carolina University. Podczas studiów poznała swojego obecnego męża, z którym wspólnie w 2007 napisała pierwszą powieść Magic Bites. Jej główna bohaterka Kate Daniels, błyskawicznie zyskała rzesze wielbicieli. Napisana w 2008 roku kontynuacja przygód charyzmatycznej 26-latki – Magic Burns znalazła się na 32 miejscu na liście bestsellerów New York Timesa.

Tom Magic strikes znalazł się na 16 miejscu listy bestsellerów New York Timesa  i 109 miejscu na liście USA Today Bestseller List. W 2009 roku książka zwyciężyła Romantic Time Reviewer Choice Award w kategorii Najlepsze Urban Fantasy. Tom Magic breaks- 2014 Australian Romance Readers Award.

Opowiadania Ilony Andrews były publikowane także w antologiach, m.in. Mammoth Book of Paranormal Romance.

W księgarniach dostępne są poprzednie części cyklu przygód o Kate Daniels: 
„Magia kąsa”, „Magia parzy”, „Magia uderza”, „Magia krwawi”, „Magia zabija”, „Magia wskrzesza” oraz „Magia niszczy”.

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki