Klasyka rock and rolla na Barbórce! Zaśpiewa Ambasador Wałbrzycha, Wojciech Tumidalski

czwartek, 30.11.2023 12:11 599 0

Dziennikarz i ambasador Wałbrzycha, Wojciech Tumidalski to jeden z muzyków Zaawansowanego Zespołu Niespokojnych Nóg. Muzycy pojawią się w Sztygarówce w Starej Kopalni już w piątek o godzinie 20.oo. Wstęp na koncert za symboliczną złotówkę. Nie zabraknie klasyki rock and rolla, ale i autorskich piosenek grupy!


Muzycy grają wspólnie od ośmiu lat. Założyli zespół by pomagać koledze, który miał wypadek i do dziś potrzebuje rehabilitacji. Grupa ma na swoim koncie album „Pani Demia”. Pieniądze z jego sprzedaży pomagają w rehabilitacji Mariusza Wachowicza. Płytę będzie można kupić w czasie piątkowego koncertu.

Wojciech Tumidalski jest dziennikarzem, komentatorem prawnym i od czterech lat Ambasadorem Wałbrzycha. To także absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu. W ZZNN gra na gitarze i śpiewa. Warto dodać, że większość muzyków z zespołu to także dziennikarze.

- Zapowiada się wyjątkowy wieczór, a to też świetna okazja by zobaczyć Ambasadora Wałbrzycha w nieco innej, mniej poważnej roli niż dziennikarz czy komentator prawny – mówi Marta Wróbel ze Starej Kopalni.

Koncert rozpocznie się w piątek o godzinie 20.oo w Sztygarówce na terenie Starej Kopalni. Bilety za symboliczną złotówkę dostępne są pod adresem www.biletyonline.starakopalnia.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek