Cynamonowe gwiazdy

czwartek, 24.11.2022 11:28 673 0

Kocham komedie. Zwłaszcza takie, które wciągają od pierwszego zdania. Któż z nas nie marzy, by choć raz powiedzieć szefowi, co o nim naprawdę myśli. I choć potem nie zawsze jest łatwo, to droga do marzeń warta jest każdego wysiłku. Dobrze się bawiłam przy tej opowieści. Barwna, pełna humoru, wartka akcja. Polecam serdecznie.
KRYSTYNA MIREK

Czytanie tej książki sprawiało mi radość, wzruszało, niekiedy wstrzymywało oddech. A cynamon polubiłem jeszcze bardziej...
JANUSZ L. WIŚNIEWSKI

Buzująca emocjami, czarująca i rozbrajająca. Małgorzata Starosta napisała powieść, która na nowo rozbudza marzenia i wzmaga apetyt na życie. Od tej książki nie sposób się oderwać. Polecam z całego serca.
MAGDALENA KORDEL

 

Słodko-gorzka, przyprawiona cierpkim humorem opowieść o relacjach, które nigdy nie są czarno-białe, wyborach, które nigdy nie są oczywiste, i marzeniach, które nie zawsze warto realizować.
Dominika staje przed szansą zrealizowania największego marzenia: otwiera się przed nią droga do pisarskiego debiutu. Zmiany czekają ją także w życiu osobistym, gdy do jej drzwi puka miłość. Nieoczekiwanie musi przewartościować całe swoje dotychczasowe życie i spróbować ułożyć je od nowa. Ale nade wszystko musi odpowiedzieć sobie na pytanie: ile jest gotowa poświęcić, żeby znaleźć prawdziwe szczęście.

 

Małgorzata Starosta - gejzer pozytywnej energii i wodospad świetnych pomysłów. Wrocławianka z korzeniami na Kresach Wschodnich, polonistka dyplomowana i etnolożka niedyplomowana. Poliamorycznie zafascynowana Wrocławiem i Podlasiem. Niestrudzona orędowniczka przywrócenia kryminału ironicznego do łask. Autorka komedii obyczajowo-kryminalnych i… nie tylko. Wbrew powszechnej opinii jej ulubionym kolorem jest zielony, choć różowy lubi coraz bardziej. Napisała już siedem powieści, które zostały bardzo ciepło przyjęte przez czytelników. Z niesamowitym humorem potrafi opisać rodzinne perypetie lub poszukiwanie mordercy przez domorosłą panią detektyw.

Fot. Wojtek Biały
Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek