komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 21 lutego 2020

Eleonory, Fortunata

Bestsellerowa Charlotte Link w nieznanej dotychczas odsłonie!

piątek, 27.12.2019 11:44 , komentarze: 0 , odsłony: 2811
kategorie artykułu:

Już 15 stycznia premiera książki „Czas burz” – pierwszego tomu niezwykłej sagi, która opowiada o niezłomnej sile charakteru kobiet z rodziny Dombergów. Każda z nich musi się zmierzyć z przeciwnowściami losu, trudną miłością i własnymi słabościami.

Premiera: 15 stycznia 

Jest rok 1914. Świat stoi u progu wielkiej wojny, a Niemcy szykują się do konfliktu zbrojnego.  Osiemnastoletnia Felicja wiedzie spokojne życie w rodzinnym majątku w Prusach Wschodnich.  Dumna i uparta dziewczyna nie interesuje się światem polityki, do którego mimowolnie wprowadza ją jej przyjaciel Maksym. Między młodymi rodzi się uczucie, ale chłopak marzy,  by poświęcić swoje życie dla socjalistycznych ideałów. Dlatego odrzuca Felicję i opuszcza Prusy,  aż w końcu trafia do ogarniętej rewolucją Rosji. 
Rozczarowana dziewczyna wychodzi za przystojnego przedsiębiorcę z Monachium, Alexa Lombarda. Ten trudny człowiek kocha swoją żonę, ale silne osobowości małżonków nie pozwalają im się porozumieć. Gdy wojenne koleje losu znowu stawiają na drodze Felicji Maksyma, ta – targana emocjami i dawnym uczuciem – podejmuje decyzje, które mogą zaważyć na jej przyszłości… 

Jak bohaterowie poradzą sobie z trudną rzeczywistością? 

Czy wojna okaże się silniejsza niż miłość?

Charlotte Link od lat jest najpopularniejszą pisarką powieści obyczajowych i thrillerów psychologicznych (Oszukana, Poszukiwanie). Wydała łącznie ponad 20 powieści przetłumaczonych na kilkanaście języków i sprzedanych w samych tylko Niemczech w ponad 20 milionach egzemplarzy. Każda jej nowa książka miesiącami gości w czołówkach list bestsellerów, także w Polsce. Na podstawie jej powieści powstają seriale telewizyjne.

 

Wasze komentarze

Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SKUP AUT
SKUP AUT
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki