komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 12 sierpnia 2020

Innocentego, Lecha

Zalety imprez integracyjnych blisko morza

czwartek, 9.7.2020 16:28
kategorie artykułu:

Imprezy integracyjne budzą rozmaite emocje. Nie sposób jednak ukryć, że są one cyklicznie organizowane w większości firm. Istnieje co najmniej kilka powodów, dla których warto je organizować. Na pewno jednak kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniego miejsca na organizację takiej imprezy. Dlaczego dobrym pomysłem będzie zorganizowanie jej nad morzem?

Kiedy warto zorganizować imprezę nad morzem?

Nie ulega wątpliwości, że każdy chciałby, aby impreza integracyjna była udana. Oczywiście ciężko byłoby oczekiwać zadowolenia wszystkich pracowników. Można jednak przyjąć, że jeśli większość z nich jest zadowolona, imprezę należy uznać za udaną. Podczas organizowania imprezy, która ma na celu pogłębić więzi między pracownikami, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Najbardziej podstawową i jednocześnie najważniejszą jest ta dotycząca miejsca, w którym organizowana będzie impreza. Bardzo ciekawą propozycją jest impreza nad morzem. Będzie to bez wątpienia doskonały pomysł, jeżeli nasza firma ma siedzibę nad morzem. Oczywiście można dojechać nad morze także z południa czy wschodu Polski, ale wówczas należy liczyć się z większymi kosztami. Nie sposób również ukryć, że w takich okolicznościach impreza nad morzem musiałaby trwać nieco dłużej. Jeśli firma posiada spore fundusze na organizacje imprez integracyjnych, można pozwolić sobie nawet na weekendowy wyjazd. 

Dlaczego warto wybrać nadmorski klimat?

Imprezy integracyjne nad morzem posiadają całkiem sporo plusów. Przede wszystkim nadmorski klimat jest jedyny w swoim rodzaju. Szum fal, romantyczne zachody słońca oraz rozgrzany piasek pod stopami od lat przyciągają turystów. Impreza nad morzem nie może więc nie być udana. Nie sposób nie wspomnieć także o tym, że nad morzem znajduje się dużo jodu. Jak zaś powszechnie wiadomo, oddychanie nadmorskim powietrzem jest bardzo zdrowe. Organizując imprezę integracyjną nad morzem, dbamy więc o zdrowie pracowników. Jeśli zdecydujemy się zorganizować bankiet firmowy nad morzem, zyskujemy również okazję do zrobienia przepięknych i niesamowicie klimatycznych zdjęć. Imprezę integracyjną można zorganizować w nadmorskim hotelu, ale dobrym pomysłem będzie również wynajęcie baru, który znajduje się na samej plaży. Wówczas zyskujemy szansę na zabawę i tańce na piasku. Należy jednak mieć na uwadze to, aby impreza na plaży organizowana była o właściwej porze. Unikajmy więc organizowania jej w dzień. W ciągu dnia znacznie lepszym rozwiązaniem będzie przyjęcie firmowe w hotelu. Na plażę znacznie lepiej byłoby wybrać się wieczorem. Wówczas na plaży znajduje się stosunkowo niewielka liczba turystów, więc pracownicy będą mogli ją mieć tylko dla siebie. Aby impreza miała odpowiedni klimat, warto postarać się o odpowiednią jej oprawę. Użyjmy kolorowych światełek i lampionów po to, aby rozjaśnić miejsce, w którym będziemy się bawić. Wspaniałym pomysłem będzie również wypoczynek na hamakach ze wzrokiem zwróconym w kierunku morza. Więzi zespołowe może wzmocnić również mecz siatkówki plażowej.

Więcej informacji znajdziesz na: https://nadmorski.pl/business-positive/centrum-konferencyjne/eventy-i-integracja/

 

 

 
wtorek, 11.8.2020 12:14
poniedziałek, 10.8.2020 15:39
poniedziałek, 10.8.2020 09:48
piątek, 7.8.2020 00:00
czwartek, 6.8.2020 11:49
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki