komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 18 stycznia 2020

Piotra, Małgorzaty

Wybieranie pieczątki do firmy – ważna sprawa

czwartek, 5.12.2019 14:20 , odsłony: 258
kategorie artykułu:

Pieczątki są ważnym elementem dokumentu – stanowią swego rodzaju podpis, reklamę i logo jednocześnie. Gdzie można dostać najlepsze stemple dla firmy i jak znaleźć uczciwego sprzedawcę, któremu będziemy mogli zaufać?

Co sprawia, że dokument staje się w naszych oczach autentyczny? Jeżeli przyjrzymy się historii pisma, bez wątpienia przyjdą nam do głowy królewskie dekrety, opatrzone pieczęcią z laku.

Owa pieczęć stanowiła swego rodzaju zabezpieczenia dla ważnego pisma, ale stanowiła także rodzaj unikalnego podpisu.Dzięki temu ten, kto widział dokument z daleka miał świadomość, że jest to królewski ukaz i w związku z tym trzeba się do niego zastosować. Nawet niepiśmienni wiedzieli, jak podpisuje się ich pan – bo znali jego herb rodowy, wybity na pieczęci.

Ta świadomość została w nas do dzisiaj. Chociaż sygnatur tych nie odkuwa się już w laku, to nadal stanowią niezwykle ważną część oficjalnych dokumentów. Prezydent RP bez pieczątki nie może podpisać ustawy, legitymacja szkolna bez odpowiedniego „podbicia” nie będzie ważna, a nasz list nie opuści poczty bez stempla. Wszystko sprowadza się do jednego: chcesz być poważnie traktowany, zaprojektuj pieczątkę dla swojej firmy.

Posiadanie pieczątki to same zalety

Nasza firma jest jak ogród – nie tylko musi się rozwijać i rozkwitać, ale także musimy dbać

o jej ogólny wizerunek. Z tego też względu stawiamy na wykreowanie ładnego logo. Może się ono oczywiście pojawić na naszej pieczątce, bowiem w dobrym sklepie sami będziemy mogli je zaprojektować. Jeżeli nie czujemy się pewnie z naszymi zdolnościami manualnymi, możemy poprosić o to pracownika sklepu.

Pieczątka jest swego rodzaju wizytówką – klient, który dostanie w ręce dokument ze stemplem, będzie wiedział, jak się z nami skontaktować. Znajdzie tam bowiem zarówno adres, jak i numer telefonu. Ponadto, na pieczątce znajdą się wszystkie ważne dla urzędników dane – w tym NIP i REGON.

Znajdź dobry sklep

Poszukiwanie firmy, która wytwarza pieczątki, wcale nie jest trudne. Z pomocą może nam przyjść Internet. Jeżeli wpiszemy w wyszukiwarkę „pieczątki Warszawa” to z pewnością znajdziemy wiele wyników. Warto przeczytać opinie ludzi, którzy mieli do czynienia z daną firmą – pozwoli to nam na wyrobienie sobie – przynajmniej z początku – zrębów własnego zdania na ten temat.

Reasumując, posiadanie pieczątki świadczy o prestiżu firmy, a także o dobrym guście jej właściciela. Pozwala również zaoszczędzić cenny czas, który byłby zmarnowany na wpisywanie za każdym razem istotnych danych kontaktowych!

 
piątek, 17.1.2020 09:05
piątek, 17.1.2020 08:50
1
czwartek, 16.1.2020 14:22
poniedziałek, 13.1.2020 08:18
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele