komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 23 lutego 2019

Romany, Damiana

Uczeń technikum miał przy sobie ponad 80 porcji narkotyków

sobota, 6.10.2018 08:00 , komentarze: 1 , odsłony: 1586
kategorie artykułu:

Uczeń jednego z wrocławskich techników został zatrzymany za posiadanie środków zabronionych. Młody mężczyzna w saszetce miał kilkadziesiąt porcji narkotyku. Zdradziło go nerwowe i nienaturalne zachowanie, na które zwrócili uwagę policjanci patrolujący teren Starego Miasta. Usłyszał już zarzut w tej sprawie.

       Fot. Pixabay

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu patrolowali teren Starego Miasta. Po godzinie 17:00 w okolicy ul. Legnickiej zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który nienaturalnie się zachowywał. 19-latek bardzo nerwowo rozglądał się dookoła.

Funkcjonariusze obserwowali przez chwilę mężczyznę, a policyjne doświadczenie mówiło im, że może  on coś mieć na sumieniu. Postanowili bliżej przyjrzeć się młodemu mężczyźnie. Gdy do niego podeszli, wyjaśniła się przyczyna jego nienaturalnego zachowania. Policjanci wyczuli od 19-latka charakterystyczną woń marihuany, podjęli wobec niego interwencję.

Okazało się, że w czarnej saszetce na biodrach chował słoik. W środku słoika było ponad 80 porcji narkotyku. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że substancje są na jego własny użytek. Trafił prosto na komisariat policji. Tam substancje dokładnie zwarzono, a także poddano testom. Wynik wskazał, że jest to marihuana.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków zabronionych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. O dalszym losie 19-latka zdecyduje teraz sąd.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Nie jest to Marichuana głaby tylko Konopia ! dowiedzcie sie...
poniedziałek, 08.10.2018 08:35 autor: Tragedia

poniedziałek, 18.2.2019 09:33
czwartek, 14.2.2019 09:09
2
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki