Prace w ul. Kazimierza Wielkiego oraz zmiana terminu konserwacji tunelu samochodowego

poniedziałek, 22.4.2024 10:57 171 0

Planowane prace w tunelu południowym (po stronie biurowca Brama Oławska) z przyczyn technicznych zostały przesunięte na pierwszy weekend po majówce (awaria sprzętu).
Konserwacja tunelu północnego (po stronie galerii handlowej) powinna odbyć się w planowanych na przyszły piątek godzinach (od 22:00 do 6:00 w sobotę 27.04).


Kazimierza Wielkiego

Od 22.04 w ciągu ul. Kazimierza Wielkiego będą prowadzone roboty drogowe przy tymczasowych przejazdach przez torowisko, po zakończonej w minionym roku przebudowie sieci ciepłowniczej przez Fortum Network Wrocław.
Prace obejmą regulację krawężników w obrębie przejazdów na wysokości ulic Wierzbowej, Leszczyńskiego i kina Helios (regulacja ostrych linii krawędziowych, przejazdy tymczasowe zostają na stałe aby można było z nich korzystać w razie planowych lub awaryjnych prac wymagających przekierowania potoków ruchu z jednej jezdni na drugą))
Roboty przygotowawcze bez zajmowania pasów ruchu będą prowadzone w środku tygodnia, prace wymagające zawężenia jezdni o jeden pas będą prowadzone w weekend 26 - 28.04 (od godz. 20:00 w piątek  do godziny 6:00 w poniedziałek).
Prace potrwają około tygodnia, wykonają je firmy Rurbet i Domtom Plus działające na rzecz Fortum Network Wrocław.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)