komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 15 grudnia 2019

Niny, Celiny

Trzecia edycja Stand-Up Show w Sky Tower

czwartek, 28.11.2019 11:05 , komentarze: 0 , odsłony: 617
kategorie artykułu:

Tych czterech mężczyzn nie trzeba nikomu przedstawiać! Łączą ich wybitne poczucie humoru oraz fakt, że będą gośćmi trzeciej odsłony Stand-Up Show w Sky Tower. 5 grudnia na scenie obiektu Bilguun Ariunbaatar, Juliusz Sipika, Marcin Zbigniew Wojciech i Kuba Rosa zaserwują publiczności niezmierzoną dawkę energii oraz błyskotliwej riposty. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby powyżej 16 roku życia. Wstęp jest bezpłatny. 


Kuba Rosa
udowodni, że - z pozoru błahe sprawy, jak instagramowi celebryci, tłumik trzymający się na trytytkach czy pizza z ananasem - ubrane w odpowiednie słowa, mogą rozbawić słuchaczy do łez. Stand-uper zapowiada, że będzie poruszał się po lekkich i jednocześnie zakazanych tematach, a odbiorcy powinni spodziewać się programu „tak głupiego, że aż śmiesznego”. Na miejscu pojawi się również Marcin Zbigniew Wojciech - człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Artystę definiuje żywiołowość i doskonały kontakt z publicznością. Mistrzowski poziom sztuki kabaretowej szlifował podczas ponad 700 wystąpień scenicznych, w których odnosił się do przywar rodaków lub radził, jak poderwać dziewczyny na oazie. W przedświątecznym wydaniu Stand-Up Show zobaczymy także jednego z najpopularniejszych łódzkich komików. Juliusz Sipika, bo o nim mowa, specjalizuje się w formułowaniu trafnych uwagach na temat absurdów życia codziennego. W autorskich programach mówi o swoich przemyśleniach na temat Święta Zmarłych, ochroniarzy oraz służby zdrowia. Dotychczas dzielił się nimi na kanale Comedy Central czy podczas Roastu Popka.  Czwartą gwiazdą wydarzenia będzie Bilguun Ariunbaatar – polski prezenter i osobowość telewizyjna pochodzenia mongolskiego. Znany jest głównie z programów takich jak:  „Viva Polska Spanie z gwiazdami”, „Puk, puk, to my!”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oraz „Szymon Majewski Show”. Dodajmy, że podczas występu w Sky Tower showman zadebiutuje w roli stand-upera. O tym, jak poradzi sobie w nowym wcieleniu, jako pierwsi dowiedzą się uczestnicy wydarzenia. 

- Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji naszej autorskiej serii Stand-Up Show. Wrocławska publiczność od pierwszej odsłony pokochała ten cykl, który w mgnieniu oka wprowadza w doskonały nastrój. Nie mamy wątpliwości, że tak będzie również tym razem - mówi Magdalena Wiewiór, odpowiedzialna za marketing Sky Tower. 

Trzecia edycja Stand-Up Show w Sky Tower odbędzie się 5 grudnia o godz. 19:00 na poziomie +1 (naprzeciwko Subway’a). Wstęp na występ tylko dla osób w wieku +16. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Wasze komentarze

piątek, 13.12.2019 14:00
2
środa, 11.12.2019 12:49
środa, 11.12.2019 11:32
środa, 20.11.2019 10:30
wtorek, 12.11.2019 12:30
piątek, 1.11.2019 13:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele