Trwa przedsprzedaż biletów na mecze Ślęzy z Artego i Wisłą

środa, 21.3.2018 12:00 674 0

Na zakończenie sezonu zasadniczego Energa Basket Ligi Kobiet kibiców we Wrocławiu czekają dwa wielkie szlagiery. W ostatnich meczach przed play-offami koszykarki Ślęzy zmierzą się w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim z Artego Bydgoszcz (25 marca, godz. 16:00) i Wisłą CanPack Kraków (28 marca, godz. 18:00).

To będą hity ekstraklasy, starcia najlepszych drużyn w kraju. Ich wyniki ustalą końcową tabelę sezonu zasadniczego, a tym samym zestaw par w pierwszej rundzie play-offów. Różnice w czołówce są obecnie tak małe, że na dziś Ślęza wciąż ma szanse na pierwsze miejsce, a jednocześnie nie można wykluczać, że zajmie piąte. Nieco więcej będziemy wiedzieć po środowej (21 marca) kolejce ekstraklasy. W niej to Wisła CanPack podejmie Artego Bydgoszcz. Wrocławianki nie będą walczyć o punkty, bowiem swój mecz z JAS-FBG Zagłębiem Sosnowiec rozegrały awansem. 

Artego, niedzielny przeciwnik Ślęzy, ma obecnie trzy porażki. Wisła CanPack, podobnie jak wrocławianki, zanotował do tej pory pięć porażek. Sześć przegranych mają zespoły CCC Polkowice i Energi Toruń.

Bilety (15 i 7 złotych) na najbliższe mecze Ślęzy można kupować w serwisie www.biletin.pl. Oczywiście, wejściówki będą dostępne także w kasie hali AWF-u bezpośrednio przed rozpoczęciem spotkań z Artego i Wisłą.

Bilety ulgowe przysługują:- wszystkim osobom uczącym się, którzy w momencie zakupu biletu posiadają ważną legitymację szkolną lub studencką oraz nie ukończyły 26. roku życia- emerytom- rencistom- osobom niepełnosprawnym
Dzieci do 5. roku życia na mecze Ślęzy wchodzą bez opłat.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)