Trendy w strojach kąpielowych na rok 2021

sobota, 15.5.2021 10:43

Prawdziwa kobieta zawsze chce wyglądać dobrze i modnie - nawet na plaży. A bez czego nie można sobie wyobrazić udanego wypoczynku nad morzem? Oczywiście bez stylowego, dopasowanego do sylwetki stroju kąpielowego.

Przed letnim sezonem stroje kąpielowe damskie są kupowane na potęgę, więc jeśli sama marzysz o jakimś nowym kostiumie, najlepiej zrobisz, gdy zaczniesz go szukać już teraz, zanim sklepowe półki całkowicie opustoszeją. Przynajmniej jeden idealny strój kąpielowy dwuczęściowy musi pojawić się w twojej wakacyjnej walizce. Bez niego nawet nie masz co ruszać na wakacje. Kostium ma pasować do twojego stylu, zapewniać ci komfort i ponadto dobrze by było, gdyby jeszcze do tego wszystkiego modelował sylwetkę. To wszystko da się osiągnąć.

Kostiumy kąpielowe mają jednak znacznie więcej ciekawych zastosowań. Wbrew pozorom nie muszą być wykorzystywane wyłącznie do pływania czy opalania. Kojarzą się oczywiście głównie z wypoczynkiem na plaży czy w basenie, ale jednak w ciągu ostatnich lat zaczęły gościć nawet na ulicach i to nie tylko tych należących do kurortów wakacyjnych. Odważniejsze kobiety noszą je po Wrocławiu, Warszawie czy Krakowie. Gdy jest bardzo gorąco, ograniczają się do założenia wyłącznie samej góry od stroju kąpielowego i zwykłych dżinsów, a cały strój uzupełniają modnym pareo bądź innym nakryciem, aby aż tak nie razić innych odsłoniętymi ramionami i mimo wszystko wyglądać z klasą. Sama możesz właśnie w ten sposób wykorzystywać swój nowoczesny strój. Pamiętaj jednak, że nie każdy się do tego nada. Aby tworzyć takie nietypowe stylizacje dzienne, potrzebne ci będą kostiumy kąpielowe dwuczęściowe wykonywane z bardziej niestandardowych materiałów, wyposażone np. w biustonosze imitujące bandażowe opaski. Niektóre z nich wyglądają zresztą tak, jak gdyby kostiumami wcale nie były. Bliżej im do seksownej bielizny czy nawet zwykłej odzieży, którą chętnie założysz czy to na zakupy, czy to na luźne wyjście z koleżankami.

Wróćmy jednak do trendów. Jakie stroje będą noszone w nadchodzącym sezonie? Tak naprawdę niewiele się w tej kwestii zmienia, bo nieprzerwanie od paru lat na rynku modowym królują stroje kąpielowe wyposażane w majtki z podwyższonym stanem. To one grają w nich pierwsze skrzypce. Mają przykuwać wzrok i przyciągać uwagę. Majtki z wysokim stanem to prawdziwe zbawienie dla kobiecych sylwetek - one po prostu zawsze dobrze wyglądają i to niezależnie od tego, jaka jest twoja waga czy wzrost. Śmiało możesz je nosić, nawet jeśli masz jeszcze do zrzucenia trochę zbędnych kilogramów. Takie majtki pięknie cię wyszczuplą. Warto zwrócić również uwagę na kostiumy jednoczęściowe. Mogą one namieszać w tym sezonie!

 

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz