Trendy ślubne rok 2022

wtorek, 19.4.2022 15:02 331

Organizacja ślubu to z pewnością poważna sprawa i nie przypomina żadnego innego przyjęcia, na którym wcześniej gościłaś. Ponieważ w branży nastąpiło wiele zmian w związku z pandemią, planowanie ślubu jest teraz inne niż w latach ubiegłych. Nie ma "właściwego" sposobu na zaplanowanie ślubu, ponieważ Wasz wyjątkowy dzień będzie tak wyjątkowy, jak Wasz związek.

O czym musisz pamiętać planując ślub i wesele

Od chwili zaręczyn wszyscy będą pytać o datę ślubu. W rzeczywistości jednak nie będziecie w stanie ustalić dokładnej daty ślubu, dopóki nie podejmiecie innych ważnych decyzji, takich jak ustalenie budżetu. Zanim jednak zajmiecie się drobiazgowymi szczegółami, radzimy zastanowić się, jaką wizję dnia ślubu macie w głowie. O jakiej porze roku chcecie zorganizować swoją uroczystość? Jaki styl obiektu weselnego wzbudza Wasze zainteresowanie? Czy wolicie kameralne przyjęcia w stylu boho na świeżym powietrzu, czy raczej elegancki, formalny wieczór? Ile osób chcecie zaprosić? Są to kluczowe szczegóły, które należy rozważyć przed podjęciem jakichkolwiek decyzji. Warto zajrzeć na serwisy ogłoszeniowe ogloszenia24m.pl w celu znalezienia tańszych akcesoriów ślubnych .

Ustal budżet ślubny

Jesteście ciekawi, jakie są pierwsze kroki w planowaniu ślubu? Kiedy już poświęcicie trochę czasu na snucie marzeń o tym, jak ma wyglądać i wyglądać Wasza ceremonia ślubna i przyjęcie weselne, ustalenie budżetu jest pierwszym zadaniem do wykonania. Nie możecie przecież podejmować żadnych dalszych decyzji, dopóki nie wiecie, na jakie wydatki możecie sobie pozwolić.

Pomyśl o usługach i dostawcach

Jeśli nie wyobrażasz sobie ślubu bez pewnego zespołu weselnego grającego na przyjęciu lub fotografa, którego prace uwielbiasz, działaj szybko. Wielu pożądanych wykonawców ślubnych jest zatrudnianych z ponad rocznym wyprzedzeniem. Poza fotografami, zalecamy, aby ustalić kwiaciarnię, firmę cateringową, kamerzystę i stylistów fryzur/makijażu. Na późniejszym etapie planowania będziecie mieć więcej czasu na współpracę z projektantami mody, zaproszeniami i niszowymi animatorami (takimi jak żywy malarz czy tancerki weselne). Jeżeli chodiz o katering na wesele, warto odwiedzić stronę jedzmy-zdrowo.pl

Trendy w sukniach ślubnych 2022

Nadchodzący rok będzie w całości poświęcony romantyzmowi. Pomyśl o koronkach, tiulu, za dużych rękawach i odrobinie stylu boho. Po tak restrykcyjnym roku obserwujemy pojawienie się krótszych linii, połączonych z falbankami, krzykliwością i wyrazistymi zdobieniami. Koronka powraca, a dowodem na to są obecne kolekcje na rok 2022.