Szybka przeprowadzka? Wypróbuj magazyny samoobsługowe

piątek, 26.2.2021 10:00

Trudno przewidzieć, jak będzie wyglądało nasze życie za pięć bądź dziesięć lat. Czasami zdarzają się takie sytuacje, kiedy w jednej chwili musimy całkowicie przeorganizować nasze życie i zacząć je na nowo – nierzadko w nowym miejscu. Przeprowadzka jest więc konieczna, a z racji, że mało osób może określić siebie jako minimalistów i spakować w jeden plecak, to jednak zabranie całego dobytku jest często problematyczne. Ale nie w sytuacji, kiedy poznamy możliwości magazynów samoobsługowych.

Decyzja o przeprowadzce i co dalej? 

Nierzadko decyzja o przeniesieniu się w nowe miejsce jest podejmowana naprędce. Jest to związane z naszym stylem życia oraz możliwościami, jakie niesie ze sobą szansa przejścia na pracę zdalną. Czasami bywa jednak i tak, że jesteśmy zmuszeni zwolnić lokal, który nie należy do nas, a który wynajmowaliśmy przez ostatni czas. Im szybciej znajdziemy swoje nowe miejsce, tym lepiej, natomiast nie zawsze jest to proste. Możemy oczywiście zatrzymać się w hotelu czy hostelu i dalej szukać kolejnego lokum. Problemem są jednak posiadane rzeczy, które na pewno nie zmieszczą się na niewielkiego przestrzeni noclegowej. Co z nimi zrobić i gdzie szukać ratunku? 

Magazyny samoobsługowe – ratunek podczas przeprowadzki

Taka usługa jak self storage została szczególnie doceniona w ostatnich latach. W Polsce staje się coraz popularniejsza, ponieważ odchodzimy już od starodawnego gromadzenia rzeczy w piwnicach – wolimy mieć wszystko pod ręką i wystarcza nam świadomość, że istnieją magazyny samoobsługowe, takie jak Less Mess Storage. Dzięki takiej opcji możemy w każdej chwili spakować nasze rzeczy do pudełek i zawieźć w bezpieczne miejsce, w którym przeczekają do naszego odbioru. Dlatego też jest to doskonały ratunek dla naszego dobytku podczas przeprowadzki – mamy więcej czasu na znalezienie nowego mieszkania bądź domu, podczas gdy nasze rzeczy znajdują się w wynajętym pomieszczeniu. 

Co warto wiedzieć o Less Mess Storage?

Wynajmujesz tyle miejsca, ile potrzebujesz. Wielkości pomieszczeń są bardzo różne, natomiast na stronie firmy dostępne są pomocne wizualizacje. To, na czym jednak zależy każdemu klientowi, to gwarancja bezpieczeństwa oraz wygoda. Tymczasem usługa self storage wszystko to zapewnia. Magazyny samoobsługowe można odwiedzić o dowolnej porze dnia. Wystarczy jedynie znaleźć najbliższą dostępną lokalizację, a następnie wybrać takie pomieszczenie, które spełni nasze wymagania. Całodobowy monitoring zapewni Twojemu dobytkowi taką ochronę, jakiej potrzebujesz. O czym jeszcze warto wiedzieć? Jeżeli nie masz w co zapakować swoich rzeczy, to możesz zamówić je z dostawą pod same drzwi na eKartony.pl, dzięki czemu przeprowadzka pójdzie znacznie sprawniej. 

Więcej informacji na temat przechowywania swoich rzeczy oraz działania magazynów firmy Less Mess Storage znajdziesz na stronie lessmess.storage. Z tego udogodnienia mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, które potrzebują przechować nadprogramo

 

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz