Szkoła rysunku Wrocław - co warto wiedzieć

wtorek, 2.8.2022 13:30

Szukając własnej drogi w życiu warto wziąć pod uwagę nie tylko umiejętności, ale także swoją pasję, dzięki której późniejszy zawód będziesz wykonywać z przyjemnością. Jedna z propozycji na nadchodzący nowy rok szkolny jest szkoła rysunku Wrocław. To idealne rozwiązanie dla miłośników sztuki, malarstwa i szkicu rysunkiem. Sprawdź pełną ofertę i dobierz zajęcia, które pomogą ci w dalszym rozwoju pasji.

  • Kurs rysunku - lekcje rysunku Wrocław
  • Zajęcia plastyczne - zabłyśnij na egzaminach wstępnych
  • Wrocławska szkoła rysunku - zapoznaj się z różnymi technikami rysowania

Kurs rysunku - lekcje rysunku Wrocław

Nauka rysunku we Wrocławskiej szkole to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą w przyszłości pracować i uczyć się na kierunkach związanych z grafiką, architekturą, czy sztuką mediów i wzornictwem. Indywidualne podejście proponowane podczas kursu pozwala nie tylko zdobyć jak największą wiedzę, ale także dopasować grafik do twoich potrzeb. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że w każdej chwili możesz odrobić zajęcia, na których nie mogłeś być, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco z materiałem. 

Kursy rysunku proponowane przez szkołę pomogą ci przejść wszystkie zadania podczas egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe. Porównując wyniki ubiegłorocznych roczników, szkoła może pochwalić się wysoką zdawalnością, a to wszystko zasługa wykwalifikowanej kadry, która dba o rozwój poszczególnych adeptów.

Zajęcia plastyczne - zabłyśnij na egzaminach wstępnych 

Uważasz, że sam kurs rysunku to dla ciebie za mało? W szkole nie musisz stawiać wyłącznie na naukę rysunku, możesz zdecydować się na kurs na ASP, który doskonale przygotuje cię do studiów na takich kierunkach, jak: grafika, scenografia, malarstwo, animacja i wiele innych. Ponadto dobierając możliwość, jaką jest kurs na architekturę będziesz mieć możliwość zdawania na architekturę krajobrazu.

Zajęcia prowadzone są przez specjalistów w swojej dziedzinie, dlatego możesz liczyć na pełne wsparcie nie tylko teoretyków, ale także praktyków, którzy swoją wiedzą i doświadczenie z chęcią dzielą się z adeptami.

Wrocławska szkoła rysunku - zapoznaj się z różnymi technikami rysowania 

Dostępny program nauczania obejmuje aż osiem kursów stałych spośród których bez problemu dopasujesz techniki i zakres wiedzy, która jest ci niezbędna do rozwijania pasji i poszerzenia wiedzy. Dodatkowo stworzone zostały specjalne zajęcia dla dzieci z indywidualnym programem nauczania, by od najmłodszych lat rozwijać zdolności manualne i niebywałą wyobraźnię.