Spotkanie z Markiem Krajewskim

poniedziałek, 19.9.2016 14:57 1127 0

28 września o godzinie 18.00 mistrz i najmroczniejszy umysł polskiego kryminału, Marek Krajewski, zagości w Księgarnia Autorskiej we Wrocławiu (Pasaż Grunwaldzki, poziom +1).

Autor opowie o swojej najnowszej książce „Mock”. Będzie to okazja nie tylko do rozmowy, ale również otrzymania autografu.

O książce: 

Wrocław, rok 1913. Młody wachmistrz kryminalny Eberhard Mock może stracić wszystko. Dał się wplątać w obyczajowy skandal, grozi mu wyrzucenie z policji. Nie może pogrzebać kariery, zbyt wiele ma do stracenia. Z wściekłą determinacją rzuca się w wir śledztwa, które jest boleśnie nieprzewidywalne – albo ocali jego karierę, albo doprowadzi go do upadku. W Hali Stulecia znaleziono nagie ciała czterech gimnazjalistów. Nad nimi niczym makabryczny Ikar wisi trup mężczyzny ze skrzydłami u ramion. Czy to zbiorowe samobójstwo, a może rytualny mord? Kto jest winny? Żydzi? Masoni? Mock nie przypuszcza nawet, że ta sprawa otworzy przed nim najmroczniejsze zakamarki ludzkiej duszy. I sam przekona się, że w jego zawodzie nie ma miejsca ani na zaufanie, ani na litość.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)