Spotkanie z gwiazdami polskiego filmu: Małgorzatą Kożuchowską, Łukaszem Simlatem i Marią Pakulnis

środa, 24.5.2023 11:54 124 0

To jedyna taka okazja dla seniorów by poznać wybitne postaci polskiego filmu. We Wrocławskim Filmowym Centrum Seniora na każdego czekają niezapomniane spotkania z aktorami, inspirujące rozmowy i magiczna atmosfera kina. 

Wrocławskie Filmowe Centrum Seniora to inicjatywa mająca na celu promowanie kultury filmowej wśród osób starszych. To miejsce, gdzie spotkanie z aktorami staje się możliwe, a pasjonaci kina mogą odkryć tajemnice tworzenia filmów i nawiązać bezpośredni kontakt z aktorami.  

W ramach 4 Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora planujemy spotkania z 3 aktorami:

Małgorzatą Kożuchowską
 w dniu 25.05.2023, godz. 16:00,
Łukaszem Simlatem 31.05.2023, godz. 16:00
Marią Pakulnis 1.06.2023, godz. 15:00.

Rozmowy z aktorami poprowadzi Stanisław Dzierniejko koordynator WFCS, dyrektor Festiwalu Reżyserii Filmowej i Aktorstwa Filmowego, który opowie o Filmowym Centrum Seniora, Gali Otwarcia i Zamknięcia Festiwalu a także o finale i przygotowywanym spektaklu pt. „Miasto kobiet”, podsumowującym zajęcia aktorskie z udziałem seniorów. Warsztaty prowadzi Zbigniew Szymczyk.  

Wrocławskie Filmowe Centrum Seniora to:
- warsztaty aktorskie dla seniorów
- spotkania ze znanymi aktorami polskiego kina
- spotkania autorskie
- udział w prestiżowych wydarzeniach filmowych w ramach 16. Festiwalu Reżyserii Filmowej i 12. Festiwalu Aktorstwa Filmowego 2023.

Zapraszamy redakcje na spotkania z aktorami, w ramach 4 edycji Filmowego Centrum Seniora, do Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego – Wrocławskiego Centrum Seniora pl. Dominikański 6, sala 210

Dodaj komentarz

Komentarze (0)