komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 31 marca 2020

Beniamina, Dobromierza


Spotkanie z Bingiem w Arkadach Wrocławskich

środa, 26.2.2020 13:31 , komentarze: 0 , odsłony: 269
kategorie artykułu:

Jest wesoły, ciekawy świata i podbija serca małych widzów oraz ich rodziców. W sobotę, 29 lutego, Arkady Wrocławskie odwiedzi Bing, tytułowy bohater popularnego serialu animowanego dla najmłodszych. W centrum handlowym powstanie kilka stref, które przeniosą maluchów do bajkowego świata, a Bing zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i zdjęć.

Bing to serial animowany dla dzieci w wieku przedszkolnym, który cieszy się ogromną popularnością w Polsce i za granicą. Główny bohater mierząc się z codziennymi czynnościami, zawsze może liczyć na wsparcie przyjaciół i opiekunów. W każdym odcinku uczy się radzić sobie z emocjami i konsekwencjami swoich czynów.

Bing pojawi się w Arkadach Wrocławskich punktualnie o godz. 12:00 i od razu porwie wszystkie dzieci do wspólnej zabawy. Za sprawą kolorowej scenografii i specjalnych stref, zbudowanych w klimacie bajki, mali fani serialu znajdą się w samym środku doskonale znanego im świata. Wspólnie z Bingiem będą zdobywać nowe umiejętności, rozwiązywać zagadki, brać udział w konkursach z licencjonowanymi nagrodami. Łowienie kaczuszek czy gra Memory to zadania uczące pracy zespołowej. Podczas strzelania do celu oraz zawodów w puszczaniu baniek mydlanych dzieci będą musiały wykazać się cierpliwością i konsekwencją. Z kolei wspólne malowanie portretu Binga i rozwiązywanie łamigłówek pozwoli maluchom rozwijać zdolności kreatywne. To jeszcze nie wszystko! Powszechnie wiadomo, że przedszkolaki mają niespożyte pokłady energii. Przyda się ona podczas pokonywania torów przeszkód, tańców i skoków na ogromnym dmuchańcu.

Spotkanie z Bingiem odbędzie się 29 lutego, w godz. 12:00 – 18:00, w łezce eventowej na poziomie 0 Arkad Wrocławskich. Udział w wydarzeniu i wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 5 godz temu
piątek, 27.3.2020 11:13
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele