komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 27 lutego 2020

Gabriela, Anastazji

Sky Tower: Taneczne show uczniów Egurrola Dance Studio

środa, 22.1.2020 09:15 , komentarze: 0 , odsłony: 264
kategorie artykułu:

Zimowy semestr nauki w Egurrola Dance Studio dobiega końca, a to znak, że zbliża się kolejna odsłona Egurrola Challenge. Ponownie w Sky Tower sprawdzimy, jakie postępy poczynili adepci prestiżowej szkoły tańca. Młodzi tancerze nie tylko dadzą pokaz swoich umiejętności, ale też powalczą o medale i nagrody. Na miejscu nie zabraknie oczywiście Agustina Egurroli, który nagrodzi najlepszych z nich! Wydarzenie rusza 25 stycznia o godz. 10:00. Wstęp jest wolny!

Młodzi tancerze zaprezentują w Sky Tower hip hop, taniec jazzowy, dancehall, latino i wiele innych, spektakularnych stylów tanecznych. W ich wykonaniu zobaczymy widowiskowe pokazy solowe, występy w duetach oraz w formacjach. Uczestnikami show będą dzieci od 3. roku życia, młodzież oraz dorośli, na co dzień ćwiczący w Egurrola Dance Studio. Zwycięzcom medale i nagrody wręczy założyciel sieci szkół tańca, Agustin Egurrola – choreograf, juror programów telewizyjnych „Mam talent!” i „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Podczas wydarzenia obejrzymy również pokazy specjalne, m.in. w wykonaniu instruktorów wrocławskiej szkoły oraz zespołów reprezentujących ją na turniejach i zawodach ogólnopolskich.

 - Wraz z naszymi podopiecznymi przygotowaliśmy dla Państwa wspaniałe widowisko, będące wypadkową pasji, emocji oraz niezliczonych godzin spędzonych na salach treningowych. Mamy gorącą nadzieję, że jubileuszowa odsłona cyklu, którą z przyjemnością zorganizowaliśmy w Sky Tower, przysporzy Państwu wiele radości i być może będzie także inspiracją do rozpoczęcia nauki w naszej szkole - mówi Agustin Egurrola.

Udział w wydarzeniu to nie tylko uczta dla oczu, ale też okazja do rozmowy i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z popularnym choreografem. Dodajmy, że Sky Tower to jedyne miejsce w województwie dolnośląskim, w którym działa Egurrola Dance Studio. 

- Z niecierpliwością czekamy na to, co wydarzy się podczas piątej odsłony Egurrola Challenge. Nie mamy wątpliwości, że uczniowie najlepszych polskich tancerzy i choreografów zaprezentują wysoki poziom, a pokazom towarzyszyć będą niezwykłe emocje. Jesteśmy dumni, że to właśnie Sky Tower jest areną dla tak wspaniałego wydarzenia – podkreśla Katarzyna Bruź ze Sky Tower.

Egurrola Challenge odbędzie się w sobotę, 25 stycznia, w godz. 10:00-20:30 w Sky Tower na poziomie 0, nieopodal delikatesów Piotr i Paweł.  Serdecznie

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele