komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 28 października 2020

Szymona, Tadeusza

Przedsiębiorco, wyróżnij się naklejką

poniedziałek, 21.9.2020 10:11
kategorie artykułu:

W Twojej branży nie łatwo się przebić? Obawiasz się, że pamięć o Twojej marce przepadnie w morzu konkurencji? Jednym ze sposobów na bycie zauważonym są naklejki 3D. To wyjątkowo estetyczny, a zarazem praktyczny sposób znakowania, który zapewni reklamę naszej marce i zwiększy jej rozpoznawalność.

Na pewno wiesz, ile pracy wymaga zwrócenie uwagi na swój produkt lub usługę, a  na przestrzeni rozwoju firmy – podtrzymanie tego zainteresowania u klienta. Nie możesz pozwolić, żeby klient o Tobie zapomniał. Naklejki takie jak te https://polinal.pl/produkty/naklejki-doming/wypukle-3d zagwarantują Ci rozreklamowanie marki i przywiązanie do siebie klienta za minimalny koszt i bez pochłonięcia dużej ilości czasu.

Wypukłe naklejki najskuteczniejszą reklamą

Naklejki 3D to przede wszystkim świetny sposób na wyróżnienie swojej marki lub produktu. Jest to nowoczesna i dużo bardziej estetyczna forma reklamy niż druk ulotny, plakat, czy billboard. Ten pierwszy, często pognieciony i ciśnięty na chodniku, prędzej zirytuje potencjalnego klienta niż zachęci do naszego produktu. Podobnie przemoczone i zniszczone plakaty czy billboardy, które postrzegane są przez wiele osób jako zbyt ekspansywne i nachalnie wchodzące w przestrzeń miasta. Powyższych wad pozbawione są naklejki doming. To bardzo estetyczny i solidnie wykonany nośnik reklamy zewnętrznej. Technologia doming wykorzystuje dwuskładnikowy poliuretan, którym pokrywane są naklejki. Odpowiednio dobrana do produkcji naklejek żywica epoksydowa tworzy na nich przezroczystą powłokę, która zabezpiecza naklejkę przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami atmosferycznymi. Dzięki temu naklejka pozostaje miłym dla oka, atrakcyjnym gadżetem, a to z kolei wpływa na ocieplenie wizerunku naszej marki i pozytywne postrzeganie jej przez klientów.

Naklejki doming sposobem na przywiązanie klienta

Raz naklejone oznakowanie każdego dnia pracuje na rzecz Twojej firmy. Naklejka staje się integralną częścią przedmiotu, na którym Twój klient umieścił naklejkę. Każdego dnia będzie mimochodem przypominać mu o Twojej marce i utrwalać elementy identyfikacji wizualnej, jak logo czy kolorystyka Twojej firmy. Wypukła naklejka to tani i efektowny sposób na zbudowanie i podtrzymanie więzi z klientem.

Trwałość, jakość i solidność

Producent naklejek 3D zadbał o to, by zakup naklejki był dla ciebie inwestycją na lata. Dzięki zastosowaniu technologii 3D doming druk nie blaknie, jest odporny na promienie słoneczne, wodę i środki chemiczne. Tak wykonana wypukła naklejka przez lata pozostaje błyszcząca i estetyczna, a w przypadku zabrudzenia naklejki można ją bezpiecznie przetrzeć, nie niszcząc jej powierzchni. Zaletą naklejek jest ich nietuzinkowa, bardzo wypukła forma, która wyróżnia je od ich oznakowań. Nowoczesny design i staranne wykonanie oznakowania będą komunikowały jakość premium Twojej marki. Unikatowa naklejka z logiem Twojej firmy pozwoli Ci korzystnie wyróżnić się w branży i zbudować przywiązanie klientów.

 

 
dzisiaj, 2 godz temu
dzisiaj, 2 godz temu
wtorek, 27.10.2020 11:38
wtorek, 27.10.2020 10:24
wtorek, 27.10.2020 09:34
poniedziałek, 26.10.2020 14:56
poniedziałek, 26.10.2020 14:49
poniedziałek, 26.10.2020 14:40
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki