Prosty sposób na zdobycie instagram followers

piątek, 12.2.2021 08:53 2318

Posiadanie swojego konta na Instagramie to jeden ze sposób pozwalających na budowanie zaangażowanej społeczności skupionej wokół marki firmowej czy osobowej. Początkowo promowanie instagrama może wydawać się żmudne i czasochłonne - są jednak sposoby, które pozwolą na zdobycie dużej liczby followers na instagramie w szybki sposób. Jeśli jesteś na początku swojej drogi na IG, albo chcesz zdobyć nowe obserwacje - poniższy poradnik jest dla Ciebie! Większa ilość followersów to szansa dla Ciebie na większy rozgłos. 

1. Kupowanie obserwacji Instagram

2. Kup obserwacje instagram

Czy kupowanie obserwacji Instagram ma sens?

Warto na początku zaznaczyć, że kupowanie instagram followers nie jest powodem do wstydu. To często praktykowana metoda przez początkujących twórców, którym zależy na dodaniu nowych obserwacji na instagramie. Zastanawiasz się w ogóle jaki jest sens takiego działania? Warto tutaj wspomnieć o tzw. społecznym dowodzie słuszności - polega to na tym, że w sytuacji, w której ludzie nie wiedzą jak zachować się w danej sytuacji, zdają się na opinię i zachowanie innych. Jeżeli zatem odwiedzą profil z małą ilością followers - jest duże prawdopodobieństwo, że nie dołączą do tej grupy. Jeśli zatem zastanawiasz się jak się wybić na instagramie - zakup nowych obserwujących oraz instagram like to strzał w dziesiątkę. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko i bez trudu poprawisz swoje statystyki, czyniąc swój profil ciekawszym i bardziej atrakcyjnym, godnym uwagi. Nowi obserwujący na instagramie to dla Ciebie dodatkowy punkt nadający atrakcyjności tworzonym przez Ciebie treściom. 

kupowanie obserwatorów na instagramie

Jak kupić obserwacje instagram?

Serwis Wypromowani pozwala szybko rozwinąć konto poprzez zakup instagram followers. Dzięki takiemu zabiegowi szybko poprawisz statystyki i w efekcie będziesz mógł liczyć na efekt kuli śnieżnej - czyli obecni followersi na instagramie zachęcają kolejnych do obserwacji i regularnego przeglądania zamieszczanych przez twórcę treści. 

Odwiedź serwis i z rozwijanego menu wybierz interesującą Cię usługę (Instagram Followers). Przed zakupem przygotuj swoje konto do skutecznej promocji. W tym celu upewnij się, że Twój profil jest publiczny i może być promowany. Możesz to zrobić wchodzą w ustawienia, prywatność i sprawdzić czy opcja konto prywatne jest wyłączona. Otwórz okno przeglądarki i skopiuj link do swojego porfilu a następnie powróć na stronę Wypromowani.pl. Podczas konfiguracji pakietu niezbędne będzie podjęcie kilku kluczowych decyzji odnośnie realizacji usługi. Po pierwsze wybierz ilość Instagram Followers, którą chcesz otrzymać. Na początek może to być 1000 obserwacji ale również 10000 jeżeli chcesz. Nie ma ryzyka więc wybierz zgodnie ze swoim budzetem. Kolejny krok to ustawienie jakości kont, z których będzie przeprowadzona kampania. Zalecamy używanie prawdziwych kont, ponieważ nie ryzykujesz wtedy zablokowania konta a promocja jest jeszcze bardziej skuteczna. Następnie wybierz jak szybko usługa ma zostać zrealizowana i czy potrzebujesz dodatkowej ochrony na wypadek jakichkolwiek spadków. Na koniec wystarczy wkleić link do profilu w polu na link i opłacić zamówienie.

Ile kosztują obserwacje na Instagramie?

Cena 25 obserwacji na Instagramie w serwisie Wypromowani to koszt zaledwie 0,99zł. Oczywiście koszt zmienia się w zależności od wielkości pakietu, zaznaczenia dodatkowych opcji czy przyspieszonej szybkości realizacji. Mimo wszystko serwis wypada naprawdę korzystnie na tle konkurencji, gdzie ceny zaczynają się od kilku złotych w zwyż. Ta niewielka kwota sprawia, że promocja dostępna jest nawet dla osób mniej zamożnych co daje równe szanse na wybicie się na Instagramie. Za Instagram Followers na Wypromowani.pl zapłacisz kartą, przelewem BLIK, SMS, PSC i PayPal. Wybór jest naprawdę duży więc na pewno każdy znajdzie wygodną dla siebię metodę płatności.

Podsumowanie

Niezależnie o tego, czy jesteś pretendującym influencerem czy może reprezentujesz markę firmowa - zadbanie o to, aby mieć więcej followers na instagramie to Twój nadrzędny cel. Jeśli zastanawiasz się, jak wypromować konto na instagramie - zakup nowych obserwujących to najlepszy możliwy wariant, ponieważ praktycznie nie wymaga czasu ani umiejętności. Nie zwlekaj więc - wybierz interesujący Cię wariant, złóż zamówienie i ciesz się z poprawy Twoich statystyk. Walka o uwagę odbiorców to jedno z podstawowych zmagań twórców, którzy chcą dostarczać publikowane przez siebie materiały szerokiemu gronu odbiorców.