komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 1 marca 2021

Antoniny, Radoslawa

Profesjonalna i godna zaufania drukarnia - Wrocław nie jest bez wyjścia!

wtorek, 19.1.2021 08:51 , odsłony: 101
kategorie artykułu:

Postawmy sprawę jasno: bieżąca sytuacja wywróciła do góry nogami nasze przyzwyczajenia, sposób działalności firm z wielu branż, a być może przede wszystkim - nasze sposoby korzystania z usług i rozwiązania, jakie usługodawcy stosują, by nas do siebie przyciągnąć. Fakt faktem, przeniesienie naszego życia do domu, zwiększenie popularności zamawiania zakupów czy jedzenia przez Internet, skróciło nasz dystans do usług. W końcu skoro nie musimy się ruszać do sklepu czy restauracji, to nie ma dla nas znaczenia, jak daleko się znajdują, jeśli i tak w określonym czasie dostaniemy określone produkty.

drukarnia wrocław

Piętnaście lat tradycji, know-how i specjalistyczny zespół to gwarancja profesjonalnego podejścia. Dodajmy do tego wciąż rozwijany park maszynowy i pracownię introligatorską, a otrzymamy drukarnię, która stanie na wysokości prawdopodobnie każdego zadania. Dlatego, jeśli chodzi o Wrocław, Drukarnia KiD jest właściwym kierunkiem. Choćby dlatego, że jej pracownicy cały czas zdają sobie sprawę, że dbanie o najwyższą jakość wydruków, utrzymywanie konkurencyjnej ceny i dbałość o detale, to aspekty, które przez lata zaowocowały zaufaniem Klientów i w dalszym ciągu warto na nie stawiać. Dlatego, jeśli chodzi o wysokiej jakości:

  • plakaty,

  • katalogi,

  • wizytówki,

  • teczki ofertowe,

  • kalendarze,

  • foldery,

  • i inne rodzaje wydruków,

warto postawić na usługi, jakie świadczy Drukarnia KiD. Zwłaszcza, że dochodzą do tego usługi introligatorskie, takie jak, między innymi: lakierowanie UV, cięcie, wiercenie otworów, falcowanie, sztancowanie, bigowanie, wiązanie sznurkiem elastycznym, wykonywanie twardych i miękkich opraw (również szytych i klejonych na gorąco - z papieru kredowego bądź kartonu graficznego), kaszerowanie, tłoczenie, czy zdobienie za pomocą perforacji i tłoczeń.

Wysokiej jakości druk - Wrocław może stawiać na Drukarnię KiD

Jedną z drukarni, którym można zaufać jest Drukarnia KiD - Wrocław, a właściwie jego mieszkańcy, przekonał się o jej skuteczności już wielokrotnie, bowiem to miejsce działa od piętnastu lat. Wraz z rozwojem drukarni unowocześnił się park maszynowy, a wcześniej wspominaliśmy już o pracowni introligatorskiej. Jeśli chodzi o druk, to zasadniczo rozróżnia się następujące techniki:

  • druk cyfrowy - stosowany zwyczajowo ze względu na wydajność, optymalną cenę i zadowalającą, wysoką jakość wydruku. Tą techniką można drukować we właściwie dowolnym nakładzie, a przy bardziej szczegółowych wydrukach (np. plakatach dużego formatu), wykorzystuje się druk pigmentowy,

  • druk offsetowy - wykorzystywany jest zwłaszcza przy większych nakładach. Dodatkowo wydruki mogą być opatrzone certyfikowanymi cyfrowymi proofami, które poświadczają zachowanie jakości całego nakładu,

  • druk akcydensowy - stosowany przy drukach użytkowych i okolicznościowych.

Więcej niż Wrocław - Drukarnia KiD może obsłużyć inne kraje!

Warto zainteresować się tym, jakie usługi świadczy Drukarnia KiD - Wrocław jest co prawda miejscem, w którym się znajduje i z którego działa, ale Drukarnia KiD obsługuje również Klientów z innych miast, jak również z innych europejskich krajów. Wystarczy udać się na stronę, wybrać pożądany produkt, wyliczyć jego koszt za pomocą specjalnego kalkulatora, wysłać projekt i można przystąpić do realizacji. A po wszystkim wydruki otrzyma się kurierem.

 
dzisiaj, 3 godz temu
niedziela, 28.2.2021 00:00
sobota, 27.2.2021 19:42
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele