komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 28 września 2020

Waclawa, Tymona

Prezent z okazji narodzin dziecka

poniedziałek, 1.6.2020 10:07 , odsłony: 328
kategorie artykułu:

Ekscytacja wywołana przyjściem na świat potomka jest ogromna i nie ma nic, co mogłoby ją przyćmić, jednak istnieje sposób, by rozbudzić jeszcze więcej pozytywnych emocji. Prezent z okazji narodzin dziecka podarowany młodej mamie sprawi, że poczuje się w tym niepowtarzalnym czasie jeszcze bardziej wyjątkowo. Można długo wymieniać sposoby złożenia gratulacji z okazji pojawienia się nowego członka rodziny, jednak priorytetowo warto wybierać te oryginalne jak np. spersonalizowane prezenty pełniące funkcję pamiątek.

Jaką biżuterię wybrać na narodziny dziecka?

Biżuteria proponowana przez Dedicante to znakomite rozwiązanie, by wyrazić swoją radość i wzruszenie wynikające z narodzin małego człowieka. Prezentem może być unikatowa bransoletka i naszyjnik, podarowane według uznania w komplecie lub osobno. Poznając preferencje dotyczące lubianego rodzaju biżuterii oraz kolorów, na pewno trafisz z prezentem wprost do serca bliskiej osoby. Ozdoby te są delikatne, ale jednocześnie posiadają swój niepowtarzalny charakter podkreślający dziewczęcy urok każdej kobiety.

Elegancki pakunek skrywający biżuterię stworzoną specjalnie na okoliczność narodzin dziecka wręczysz np. podczas Baby Shower lub przy okazji odwiedzin u młodych rodziców. Wewnątrz może znaleźć się bransoletka lub naszyjnik, do których dołączone zostaną urocze zawieszki np. w kształcie serduszka, stópek, koniczyny lub inny wzór wybrany z szerokiej oferty Dedicante. Dostępne bransoletki sznurkowe lub koralikowe bez przeszkód zamówisz we wszystkich kolorach tęczy. Świeżo upieczona mama szczególnie zasługuje na takie chwile przyjemności.

Co świadczy o wysokiej jakości biżuterii od Dedicante? To przede wszystkim sposób jej wykonania i rodzaj użytych materiałów. Poznaj najważniejsze zalety dodatków będących piękną ozdobą każdej kobiety:

  • zawieszki tworzone są ze stali szlachetnej - nie ciemnieją i nie powodują alergii,

  • napis wygrawerowany mechanicznie nie ściera się z biegiem czasu,

  • bransoletki wykonane z woskowanego sznurka nie mechacą się i są bardzo wytrzymałe.

Biżuteria to doskonała alternatywa dla popularnych praktycznych prezentów, takich jak pieluszki, ubranka czy zabawki, ponieważ może być noszona przez całe życie.

Prezent idealny - spersonalizowana biżuteria

Biżuteria wpisująca się w gust osoby, której chcesz zrobić niespodziankę to idealny sposób na wymarzony prezent. Łącząc poszczególne elementy biżuterii możesz tworzyć dowolne kombinacje. Wybierz odpowiedni rodzaj i kolor bransoletki lub łańcuszka, a także pasujący do nich odcień oraz ciekawy kształt zawieszki, by stworzyć biżuterię jedyną w swoim rodzaju. Nie można zapomnieć również o sentencji, która musi znaleźć się na zawieszce. Tu możesz skorzystać z już przygotowanych przykładów lub zaproponować swój własny autorski napis. Tak spersonalizowaną biżuterią na pewno sprawisz ogromną radość młodej mamie.

Album na zdjęcia dziecka

Prezent z okazji narodzin dziecka to bardzo miły gest, który na pewno zostanie doceniony przez młodych rodziców. Szczególnie kiedy otrzymają niepowtarzalny album na zdjęcia zaprojektowany i stworzony przez Carpentry Shop. Dlaczego jest tak wyjątkowy? Ten album na zdjęcia wyróżnia się oryginalnym wzornictwem, ponieważ wykonany jest z drewna. Wykorzystanie tego materiału sprawia, że charakteryzuje się dużą trwałością, więc przechowywane w nim zdjęcia będą w 100 % bezpieczne. Poza tym drewno nigdy nie wychodzi z mody, w związku z tym album będzie zachwycał swoim wyglądem nawet po wielu latach.

Narodziny dziecka powodują, że w rodzicach rozbudza się dusza artysty-fotografa i z zapałem uwieczniają najdrobniejszy gest malucha, zabawne miny czy łapią w kadr jego słodki sen. Każda z tych chwil jest niepowtarzalna, zatem wymagająca zapamiętania. Drewniany album na zdjęcia będzie znakomitym upominkiem na narodziny dziecka, ponieważ można go dowolnie spersonalizować. Okładkę ozdobi wygrawerowany napis z imieniem dziecka, datą i godziną narodzin oraz innymi informacjami, które zostaną zamieszczone zgodnie z życzeniem. Album na zdjęcia od Carpentry Shop to idealne miejsce do przechowywania fotografii wyczekanego i ukochanego potomka.

 

 

 
czwartek, 24.9.2020 13:40
wtorek, 22.9.2020 10:14
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele