komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 1 czerwca 2020

Justyna, Anieli


Prezent na nowe mieszkanie - gadżety do kuchni

piątek, 27.3.2020 09:12 , odsłony: 390
kategorie artykułu:

Prezent na nowe mieszkanie to kategoria upominków wymagająca sporego zastanowienia. Kłopot polega na tym, że nawet jeśli znamy gust konkretnej osoby, nie zawsze wiemy, w jakim stylu będą urządzone wnętrza ani co tak naprawdę okaże się potrzebne. Można, oczywiście, w ciemno postawić na kolejny kwiat doniczkowy, ale znacznie ciekawszym pomysłem są praktyczne i zabawne gadżety kuchenne, śmieszne kubki czy gadżety na imprezę z okazji wprowadzenia do nowego miejsca.

1. Gadżety do kuchni

2. Naczynia na przyjęcia

3. Gadżety na imprezę

Bliska znajomość pomaga trafić z upominkiem w gust obdarowywanego. Jeśli nie mamy takiego szczęścia, dobrze jest wcześniej zrobić rozeznanie.

Gadżety do kuchni

Jeśli kupujemy prezent dla przyjaciela lub kogoś z rodziny, możemy skorzystać z opcji spersonalizowanej. Jeśli nie, sięgajmy raczej po bezpieczne wybory. Gadżety do kuchni dostępne są w obu tych wersjach. Dla miłośników zwierząt sięgajmy po kuchenne przybory ozdobione postaciami psów lub kotów. Pasjonat kawy ucieszy się z dekoracyjnych szablonów lub specjalnych szklanek do serwowania. Za pomocą gadżetów nawiązać można również do ulubionego filmu, muzyki czy innego hobby, z którym związany jest obdarowany.

Odrębne miejsce na liście kuchennych gadżetów zajmują śmieszne kubki. Dzięki nim można kogoś zaskoczyć albo zabawnym napisem, albo niecodzienną formą. Mowa zarówno o klasycznych naczyniach do podawania herbaty, jak i nietypowych szklankach oraz kubkach termicznych.

Naczynia na przyjęcia

W nowym mieszkaniu prędzej czy później odbędzie się impreza lub spotkanie w rodzinnym gronie. Tutaj właśnie mamy spore pole do popisu, gdyż naczyń do serwowania nigdy dość. Dobrym wyborem jest szkło. Nie kupujmy jednak szczególnie wyrafinowanych lub bogato zdobionych modeli, ponieważ możemy całkowicie rozminąć się z oczekiwaniami gospodarza. Zawsze sprawdzą się kieliszki o prostej formie lub wygodne szklanki. Można także pomyśleć o salaterkach, półmiskach albo tacy do serwowania napojów.

Gadżety na imprezę

Przyjęcie można także potraktować jako punkt wyjścia do bardziej kreatywnych pomysłów. Gadżety na imprezę to bardzo pojemna kategoria, mieszcząca w sobie także drobne, atrakcyjne akcesoria. Foremki na lód o zabawnym kształcie, naczynie z podgrzewaczem do fondue oraz szpadkami czy deski do serwowania serów - to przedmioty, w które z reguły nikt nie zaopatruje się na starcie, gdy jest całe mnóstwo innych wydatków. Ich posiadanie pozwala jednak zaskoczyć gości i zaserwować nietuzinkowy poczęstunek, prezent z pewnością zostanie więc doceniony.

 
 
dzisiaj, 16 min temu
dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 5 godz temu
piątek, 29.5.2020 10:01
czwartek, 28.5.2020 21:06
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki