Prezent dla chłopca - ubranko czy zabawki?

wtorek, 23.11.2021 14:46

Podczas wyboru prezentu dla chłopca powstaje właśnie ten dylemat: czy potrzebne jest choćby kolejne autko, kiedy ten ma ich już tyle, że ledwie mieszczą się w pokoju? A może ubranko? Ale takie, żeby ucieszyło również dziecko, a nie tylko rodziców. Okazuje się, że ubranko z ciekawym motywem może być znacznie lepsze niż kolejny zestaw klocków, jaki maluch już ma. Oryginalne ubranko z indywidualnym nadrukiem na pewno będzie niepowtarzalnym i trafionym prezentem.

Ubranko dla malucha

Chłopcy, zwłaszcza niemowlęta i kilkuletni, noszą chętnie wygodne, dresowe ubranka. Obecnie można kupić zarówno klasyczne spodenki dresowe jak i spodnie dla chłopców dresowe imitujące jeansy. Do takich spodenek łatwo jest dobrać niemowlęce body albo koszulkę oraz bluzę – z odpowiednimi nadrukami. Co jednak zrobić, aby ubranko było oryginalne? Najlepiej jest wybrać własny motyw albo zaprojektować wydruk. Kiedy dobrze znamy dziecko, które chcemy obdarować, z pewnością od początku wiemy jaki wzór wybrać. Ponadto dobry sklep oferujący takiego typu usługi sam proponuje różne przykładowe motywy, a także chętnie doradzi w wyborze konkretnego nadruku. Takie ubranko z pewnością jest bardzo oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Zindywidualizowane prezenty są ostatnio bardzo modne. Prezent taki świadczy zwłaszcza o tym, że nie kupujemy pierwszej lepszej rzeczy, jaka wpadnie nam do ręki, ale podarunek jest przemyślany i ofiarowany z jak najlepszymi intencjami konkretnej osobie. Można zatem stworzyć zestaw obejmujący na przykład dresowe spodnie dla chłopców i t-shirt albo spodnie dresowe i bluzę. 

Ubranka z nadrukami

Dawniej ubranka tego typu budziły wątpliwości ze względu na często niską ich jakość oraz jakość samego nadruku. Obecnie właśnie takie zindywidualizowane ubranka są szczególnie wysokiej jakości, z naturalnych tkanin i solidnie uszyte, aby mogły służyć jak najdłużej. Również nadruk zyskał na jakości i nie blaknie po kilku praniach, ale jego żywe kolory i wyraziste kontury nadal trwają. Właśnie dlatego takie ubranko obecnie jak najbardziej jest znakomitym pomysłem na prezent dla chłopca zamiast, albo oprócz zabawki. 

Inne ubranka

Jeżeli brakuje Wam pomysłu na własny wzór nadruku, to można wybrać gotowe komplety ubranek dla chłopców. Te dostępne w sieciówkach są oczywiście bardzo powtarzalne, jednak sklepy oferujące właśnie własny nadruk na koszulkach posiadają także zwykle kilka swoich propozycji zestawów obejmujących spodnie dla chłopców i górę na przykład w ciekawy deseń. Takie komplety zdobią chociażby autka, maszyny czy wesołe zwierzątka, ale zupełnie inne od wzorów kopiowanych powszechnie w masowej produkcji. Na lato chłopcu można kupić krótkie spodenki z ciekawą koszulką w komplecie, natomiast zimą – na przykład komplet ubranek albo piżamę z reniferem lub z innym świątecznym motywem. Dzieci kochają kolorowe i wyjątkowe ubranka z nadrukowanymi obrazkami, dlatego jest to wspaniały prezent na różne okazje. Nadruki mogą być uniwersalne albo okolicznościowe.