Poznaj TME najlepszą firmę zajmującą się komponentami elektronicznymi. Dowiedz się więcej na temat kabla rj45 dostępnego w ofercie firmy

czwartek, 24.11.2022 19:30

Są takie komponenty elektroniczne, które pozwalają nam na łączność ze światem, czyli podłączenie urządzenia do Internetu. Warto dowiedzieć się więcej na temat kabla ze złączem rj45 i jego zastosowania. Świetną ofertę w tym zakresie posiada firma TME, która jest liderem na rynku komponentów elektronicznych.

Firma TME - postaw na najlepszych profesjonalistów

Firma TME to globalny dystrybutor komponentów elektronicznych. Wyobraźcie sobie, że z małej rodzinnej firmy TME stało się przedsiębiorstwem, które zdobyło uznanie na całym świecie. Innowacyjność, uczciwość, a także zaangażowanie w pracę sprawiły, iż firma posiada aż 11 spółek zależnych, nawet w krajach takich jak Wielka Brytania, Niemcy, Stany Zjednoczone czy Chiny. Pomimo tak dużego sukcesu w firmie nadal panuje rodzinna i przyjazna atmosfera, co owocuje zaangażowaniem w pracę każdego pracownika. TME zachęca swoich pracowników do tego, by wspierali różnorodne akcje charytatywne. Poza wsparciem finansowym angażuje się w projekty technologiczne, które pomagają nawet w podboju kosmosu, ale też usprawniają i pomagają w codziennym życiu. W ofercie można znaleźć, choćby kabel rj45, który jest najpopularniejszym rodzajem kabla LAN. Taki kabel zapewnia szybkość transmisji, jak również duży zasięg połączenia. Kabel rj45 umożliwia połączenie urządzeń elektronicznych, takich jak: komputer, drukarka, router, dekoder czy modem. Na kabel rj45 składa się 8 miedzianych, cienkich przewodów, które są na końcu parowane w odpowiedni sposób. Należy wiedzieć, że stosowanie ekranowania zmniejsza występowanie zakłóceń zewnętrznych. Wśród kabli internetowych można wyróżnić trzy rodzaje: kable UTP, kable FTP, a także SSTP. W ofercie TME znajdziecie kable rj45 najlepszych producentów takich jak Goobay, Digitus, Logilink. W końcu firma stawia tylko na najlepsze produkty, które pozwalają uzyskać bezstratną transmisję danych. 

Dlaczego warto wybrać kabel rj45 z oferty TME? 

Przy wyborze przede wszystkim liczy się renoma producenta, ale i oczywiście cechy danego kabla, a w ofercie TME znajdziecie najlepsze produkty wiodących producentów.  Oczywiście przy wyborze należy zwrócić uwagę na ekranowanie. Można zdecydować się na kable z foliowaniem, ekranowane i nieekranowane. Kabel z oferty TME można dobrać także pod względem koloru. Dzięki temu może być niemal niewidoczny po podłączeniu, co zwiększa estetykę w biurze czy gabinecie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reszty naszej oferty na tme.eu - profesjonalny sprzęt dostępny od ręki, od półprzewodników po moduły używane w robotyce. Firma zaprasza też na Tech Master Event. Oferta skierowana jest zarówno dla osób, które tworzą swoje projekty elektroniczne, ale też dla osób, które szukają inspiracji. Jest to platforma stworzona dla każdego miłośnika elektroniki. TME zawsze stawia na rozwój i wspiera innowacje.