Polecamy dobry materac dla par - jaki model wybrać?

piątek, 29.3.2024 15:39 104

Wspólny, spokojny sen może być fundamentem scalającym związek, a jakość nocnego odpoczynku bezpośrednio zależy od jakości materaca. Wiedzą o tym doskonale te pary, które już doświadczyły spania na niedopasowanym do ich potrzeb materacu.

Jak dobrać materac dla dwojga, żeby zapewnić obu osobom dobre podparcie ciała i spokojny sen, niezakłócony ruchami partnera śpiącego obok? Może się to wydawać nie lada wyzwaniem. W końcu taki materac ma sprostać oczekiwaniom i potrzebom dwóch różnych osób. Dlatego z dużą starannością, kierując się naszym doświadczeniem i opiniami innych par, wybraliśmy marki materacy i modele, które z dużym przekonaniem możemy polecić osobom, które chcą zapewnić sobie spokojny sen we dwoje.

Dowiedz się więcej: Jaki materac dla pary wybrać?

Materace Curem

Curem to synonim nowoczesności i komfortu. Wyjątkowa konstrukcja tych materacy gwarantuje optymalne podłoże snu dla obu partnerów, minimalizując jednocześnie przekazywanie drgań. Siedem stref twardości, certyfikat jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH, antyalergiczne właściwości oraz optymalna termoregulacja sprawiają, że każda noc niesie obietnicę regenerującego odpoczynku. Wysoką jakość materacy tej marki potwierdza 20-letnia gwarancja.

Pary szczególnie docenią piankę visco z technologią memory foam i innowacyjną piankę Serene, które zapewniają idealne dopasowanie do kształtu ciała bez względu na wagę. Z kolei Supportive Air Technology (SAT), zapewnia optymalny mikroklimat, nawet gdy temperatura w sypialni ulega zmianie.

Materace Foam Royal

Materace Foam Royal, a zwłaszcza modele Prestige i Standard, to świetny wybór dla par. Ich największym atutem jest pianka Fit Foam, która dostosowuje się do temperatury ciała i do siły nacisku. Dzięki temu nawet pary o dużej różnicy w wadze mogą cieszyć się tym samym poziomem komfortu.

Antyalergiczne właściwości, certyfikat wyrobu medycznego, a także oryginalna przekładka FeelDrought zapewniają wysoką higienę snu i optymalną termoregulację. Jest to materac dla pary, który spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Materace SleepMed

Materace SleepMed to uniwersalność w najlepszym wydaniu. Możliwość zmiany twardości materaca i rodzaju podparcia, gwarantują, że każda para może znaleźć dobry kompromis. 15 lat gwarancji oraz certyfikaty wyrobu medycznego i Szwajcarskiego Instytutu AEH to dowód na potwierdzone właściwości prozdrowotne i wysoką odporność na odkształcenia.

Dodatkowym atutem jest możliwość dokupienia maty kokosowej, którą można umieścić w dowolnym miejscu między poszczególnymi warstwami, dzięki temu jeszcze lepiej dostosowując poziom twardości materaca.

Materace Hilding

Hilding to szwedzka marka, która proponuje zróżnicowane materace dla par, dostosowane do różnych potrzeb. Modele Flamenco, Boogie i Electro łączą w sobie zalety sprężyn kieszeniowych, pianki termoelastycznej i lateksowej, oferując doskonałe podparcie i komfort bez względu na różnicę w wadze. Z kolei twardy materac Pasodoble jest odpowiedzią na potrzeby osób o wyższej wadze lub tych, które szukają materaca o podwyższonej twardości, ale nadal dobrze dopasowującego się do kształtu ciała. Wiele modeli tej marki również posiada certyfikaty wyrobu medycznego, certyfikat jakości AEH, a do tego objęte są nawet 15-letnim okresem gwarancyjnym.

Każdy z wymienionych materacy posiada określone właściwości, które wspierają zdrowy i spokojny sen par o określonych wymaganiach. Niezależnie od tego, czy szukasz materaca, który zapewni idealne dopasowanie do kształtu ciała, optymalną termoregulację, czy też modelu, który pomoże zmniejszyć przekazywanie drgań - w naszym zestawieniu znajdziesz dobrą odpowiedź na swoje potrzeby. I pamiętaj - wybór odpowiedniego materaca to inwestycja w jakość wspólnego odpoczynku.