Początek sezonu na dmuchańce wodne już wkrótce! Poznaj top 5 atrakcji dmuchanych

wtorek, 2.4.2024 11:49 118

Z daleka przyciągają wzrok i zachęcają zarówno małych, jak i dużych gości – dmuchańce wodne to niezwykle popularne atrakcje! Już wkrótce zaczną pojawiać się w miejscowościach turystycznych, na festynach i imprezach plenerowych. Sprawdź, jakie modele zyskają największe zainteresowanie w 2024 roku!

Dmuchańce wodne nie tylko do wody

Wodne orzeźwienie to wielka pokusa w upalne letnie dni. Nie w każdym miejscu mamy jednak do dyspozycji basen czy jezioro. Jeśli chcesz zapewnić swoim klientom wodną atrakcję, wybierz nowoczesny i modny dmuchaniec. Co istotne, możesz go wykorzystać nie tylko z wodą, ale też np. z kolorowymi piłeczkami lub „na sucho” – wszystko zależnie od bieżących potrzeb.

Z asortymentu jednej z najbardziej popularnych marek dmuchańców wybraliśmy najciekawsze pozycje spośród zabawek przeznaczonych do wody. Gangaru to polski producent dmuchańców, który stawia na jakość, wysokiej klasy materiały, ale też fantazyjne motywy i oryginalne rozwiązania, np. zapewniające mnóstwo adrenaliny dmuchańce do rywalizacji.

Dmuchana zjeżdżalnia wodna Giga – 52 metry

Zjeżdżalnie to bez wątpienia ulubione atrakcje dzieci. Jednak świetnie bawią się na nich także dorośli. Jeszcze więcej frajdy zapewni Giga zjeżdżalnia wodna – dmuchaniec o ślizgu przedłużonym aż do 52 metrów! Konstrukcja ta nie wymaga dostępu do akwenu. Z powodzeniem można ją rozłożyć na trawie lub piasku.

Dmuchany walec wodny

Alternatywa dla tradycyjnej kuli zorbingowej – dmuchany walec wodny zapewnia świetną zabawę dla 2-3 osób jednocześnie. Do wykorzystania w zbiornikach wodnych – basenach, jeziorach itp. Dmuchany walec wodny to nie tylko sprawdzian umiejętności fizycznych i równowagi, ale też mnóstwo śmiechu – nie tak łatwo bowiem utrzymać się na tyle długo, by przebiec w nim określony odcinek.

Dmuchany walec wodny przymocowany liną do brzegu nie pozwoli uczestnikom oddalić się zbyt daleko na wodzie. To idealne połączenie aktywności fizycznej, zabawy i rywalizacji. 

Naziemny dmuchany park wodny z motywem

Jeśli nie masz dostępu do basenu lub jeziora, możesz wybrać naziemny park dmuchany. To miejsce, gdzie dzieci i dorośli mogą ochłodzić się w gorący dzień. Park ten ma zjeżdżalnie i inne atrakcje, które zapewniają świetną zabawę przez wiele godzin.

Naziemny dmuchany park wodny to bardzo dobre rozwiązanie m.in. dla obiektów noclegowych, które nie dysponują tradycyjnym basenem lub bliskością naturalnego zbiornika wodnego.

Mała wieża do wspinania się i zjeżdżania

Kolorowa konstrukcja do wspinania, zjeżdżania i skakania to propozycja przede wszystkim dla najmłodszych, choć oczywiście dorośli mogą im w tej zabawie towarzyszyć. Dmuchaniec stanowi doskonałe uzupełnienie placu zabaw lub plażowych atrakcji.

Dmuchana poducha Water Blob

Skoki nad wodą to jedna z ulubionych rozrywek młodzieży, choć mogą z niej bezpiecznie korzystać także dzieci i dorośli. Dmuchana poducha Water Blob to atrakcja do montażu na wodzie, służąca do skoków wodnych. Ta prosta, a przy tym niezwykle wciągająca zabawka zapewni uczestnikom rozrywkę na wiele godzin.