komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 19 września 2020

Januarego, Konstancji

Orange Flex – decyduj o swojej ofercie, kiedy chcesz i gdzie chcesz

czwartek, 7.11.2019 12:55 , odsłony: 835
kategorie artykułu:

Kilka miesięcy temu Orange wprowadziło na rynek zupełnie nową ofertę, reklamowaną hasłem „Zmieniamy zasady” oraz hasztagiem #chceszmasz. To rozwiązanie daje klientom wiele swobody w wyborze pakietów oraz możliwość samodzielnego decydowania o swoim Planie. Co jeszcze wyróżnia Orange Flex?

Wszystko zrobisz zdalnie

Czasy, w których  podpisanie umowy wiązało się z koniecznością wizyty w salonie operatora lub oczekiwaniem na kuriera, właśnie minęły. Nie trzeba też pamiętać o regularnych doładowaniach. Orange udowadnia, że wszystkie te czynności można wykonać zdalnie, w domowym zaciszu, w pracy, czy na nadmorskiej plaży. Wystarczy pobrać aplikację Orange Flex, i  zarejestrować się w niej. Następnie, również przy pomocy aplikacji, wybieramy interesujący nas Plan, , potwierdzamy tożsamość online, dodajemy kartę płatniczą i… już możemy cieszyć się możliwościami Orange Flex.

Co więcej, w Orange Flex możliwe jest nawet skorzystanie z eSIM. Dzięki niej z usług sieci możemy korzystać niemal od razu, bez oczekiwania na dostarczenie tradycyjnej, plastikowej karty. Orange jest pierwszym operatorem w Polsce, który wprowadził to rozwiązanie.  Lista telefonów obsługujących eSIM stale rośnie.

Sam decydujesz, ile płacisz

Klienci Orange Flex nie muszą decydować się na umowę, z którą wiążą się na wiele miesięcy. Do wyboru są 4 Plany, spośród których mogą wybrać najlepiej dostosowany do swoich potrzeb. W każdym z nich dostają nieograniczone rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce oraz w roamingu w UE, różnią się one natomiast paczką GB. Plany można dowolnie zmieniać, tak, by zwiększyć lub zmniejszyć swój limit internetu, bez dodatkowych opłat. Szybko i wygodnie przez aplikację.

Wybierasz pakiety, które Cię interesują

Dodatkowo każdy klient w cenie swojego Planu otrzymuje tzw. Social Pass, umożliwiający nieograniczone korzystanie z serwisów społecznościowych, bez wykorzystywania dostępnego limitu danych. W skład Social Pass wchodzą: Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Snapchat, TikTok, Viber, WhatsApp oraz Messenger. Co więcej, Orange Flex oferuje Video i  Music Pass, pozwalające na oglądanie filmów i seriali online oraz streamowanie muzyki. Wybrane Passy można włączać i wyłączać w dowolnym momencie, na tyle, ile potrzebujesz. W ramach Passów można korzystać bez limitu danych z np. TIDAL, Spotify, YouTube, Netflix, HBO GO..

Masz kontrolę nad wydatkami

Orange Flex wykorzystuje model subskrypcji. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o doładowaniach czy robieniu przelewów. Po prostu, co miesiąc pieniądze pobierane są bezpośrednio z naszej karty kredytowej lub debetowej. Natomiast kiedy chcemy zrezygnować z oferty, wystarczy przerwać subskrypcję. Nie podpisujemy umowy na dłuższy czas, dlatego możemy zrobić to w dowolnym momencie bez kar umownych..

Orange Flex umożliwia stałe kontrolowanie naszych wydatków. Dzięki aplikacji w smartfonie, wiemy dokładnie za co i ile płacimy.

 

 
czwartek, 17.9.2020 14:35
czwartek, 17.9.2020 14:09
poniedziałek, 14.9.2020 14:32
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki