komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 29 stycznia 2020

Zdzisława, Franciszka

Najbardziej oczekiwane zniżki stycznia

czwartek, 9.1.2020 12:58 , komentarze: 0 , odsłony: 340
kategorie artykułu:

Wyprzedaże po swiętach - to czas, kiedy można kupić taniej  niezbędne rzeczy do codziennego użytku. Polskie sklepy oferują wspaniałe rabaty na różne artykuły, dekoracje, ubrania i buty, a dodatkowo proponują zakupienie produktów spożywczych w naprawdę niskich cenach.

Uważa się, że największe zniżki oczekują na kupujących w okresie koniec stycznia - początek lutego. Jednak zgodnie z badaniami strony www.rabato.com/pl dobrze zaoszczędzić można już na początku stycznia. W pierwszych 2 tygodniach stycznia zniżki rzadko osiągają 10%-20%, jednak po 24 stycznia wiele towarów, w tym tych sezonowych, można kupić za zniżką nawet 70%!

Czas po Świętach: dobry powód do oszczędzania

Już od końca listopada polskie sklepy organizują “tygodnie wyprzedaży”, w trakcie których możemy kupić towary na świąteczny stół i dekoracje do mieszkania z dobrą zniżką. Jednak to nie wszystko. Sklepy organizują specjalne promocje, w tym oferują zniżki nie tylko na towary, ale również bezodsetkowe kredyty na drogie produkty - sprzęt AGD, ubrania, artykuły dekoracyjne oraz kosmetyki.

Ponadto najtańsze zakupy zrobimy tuż po Świętach, 23-24 stycznia. Oczywiście, warto liczyć się z tym, że w tych dniach w sklepach będzie sporo ludzi, a niezbędne dla Ciebie towary mogą zostać w całości wykupione, gdyż wszystkie promocje trwają do wyczerpania zapasów. 

Styczniowe zniżki za granicą

Dobre zniżki znajdziemy nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Oto podstawowe informacje o najbardziej opłacalnych grudniowych wyjazdach shoppingowych, które łatwo zorganizujesz z Warszawy, Krakowa lub Gdańska.

 

Włochy

Kiedy fasady włoskich sklepów zdobią jasne napisy scondi, to oznacza, że nadszedł czas, aby kupić rzeczy ze zniżką. Na początku sprzedaży wielkość rabatów wynosi nie więcej niż 10%-15%, ale pod koniec akcji możesz kupić rzeczy ze zniżką do 50%. To prawda, do tego czasu wszystkie najbardziej popularne rozmiary zwykle się kończą. Średnio centra handlowe obniżają cenę o 20%-30%. Na ogromne rabaty nie warto jednak czekać.

 

Hiszpania

Wyprzedaże w hiszpańskich sklepach są oznaczane na witrynach słowami REBAJAS (rabaty) lub OFERTA (oferty specjalne). Podczas grudniowych i styczniowych obniżek centra handlowe i duże sklepy nie przestrzegają nawet sjesty. Od kilku lat w Barcelonie kursują specjalne autobusy po trasie zakupowej, gdzie można kupować rzeczy ze zniżkami nawet do 90%. Podczas sprzedaży zimowej zwróć uwagę na hiszpańskie marki - podlegają one największym rabatom. Pamiętaj, że nie możesz wymieniać towarów zakupionych na wyprzedaży. 

Niemcy

W Niemczech w okresie rabatów dobrze jest kupować wysokiej jakości odzież, obuwie, sprzęt AGD, sprzęt elektroniczny, zegarki i książki (jeśli nagle potrzebujesz książek w języku niemieckim). Zniżki tutaj są znaczne - zaczynają się od 30% i osiągają 80% ceny początkowej. Urok niemieckiej wyprzedaży polega na tym, że jest interesująca tylko dla turystów - lokalni mieszkańcy są raczej obojętni w kwestii zniżek i nie emocjonują się przekreślonymi cenami.

 

Francja

Perfumy, kosmetyki, ubrania i akcesoria znanych marek - wszystko to należy kupić we Francji podczas wyprzedaży. Zniżki zaczynają się od 20%-30% i osiągają 50% na koniec promocji. Niektóre sklepy otwierają drugą falę sprzedaży i oferują rzeczy ze zniżką do 70%. Odwiedź sklepy podczas wyprzedaży - możesz wówczas kupić rzeczy znanych marek prawie za darmo. Pamiętaj, że podczas ferii grudniowych na pewno będzie tłoczno!

 

Mała porada na koniec. Przygotuj się na to, że wraz z Tobą sklepy będą atakować tysiące tych, którzy również chcą zaoszczędzić pieniądze i po prostu uwielbiają wyszukiwać “perełki” na wyprzedażach. Będziesz zatem musiał czekać w kolejkach, przebijać się przez tłumy przy witrynach sklepowych i niewątpliwie, nawet po udanych zakupach, odczujesz zmęczenie.

Chcesz tego uniknąć? Usiądź przy kawce w domu lub w kawiarni i zapoznaj się z gazetkami rabatowymi na stronie Rabato: szybko i łatwo wybierzesz najbardziej interesujące i opłacalne rozwiązania. Po czym będziesz mógł kupić wszystkie wymarzone rzeczy na grudniowych wyprzedażach.

Oszczędzanie z Rabato jest zawsze opłacalnym rozwiązaniem!

FOTO:
https://www.hv-bayern.de/media/img/news/Einkaufen20170310.jpg 
https://www.kilkennypeople.ie/resizer/-1/-1/true/1542284366944.jpg--.jpg?1542284367000

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 1 godz temu
poniedziałek, 27.1.2020 15:08
poniedziałek, 27.1.2020 12:58
poniedziałek, 27.1.2020 11:54
piątek, 24.1.2020 11:00
piątek, 24.1.2020 10:05
piątek, 24.1.2020 08:41
czwartek, 23.1.2020 10:46
czwartek, 23.1.2020 09:10
czwartek, 23.1.2020 09:01
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele