komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 7 marca 2021

Tomasza, Perpetuy

Meble medyczne z Namysłowa

wtorek, 23.2.2021 09:28
kategorie artykułu:

Nowoczesne, ergonomiczne i bezpieczne meble medyczne to podstawa wyposażenia placówek medycznych. Łóżka szpitalne, fotele zabiegowe, asystory medyczne, taborety czy kozetki. Oferta mebli medycznych produkowanych w Polsce jest naprawdę duża. Funkcjonalne i estetyczne rozwiązania kojarzą się jednak głównie z markami zagranicznymi. Czy polskie meble medyczne mogą równać się jakością zagranicznym produktom? Co wyróżnia meble medyczne produkowane w Namysłowie?

Polskie meble medyczne - cena a jakość

W społeczeństwie pokutuje przeświadczenie, że produkty produkowane na Zachodzie są lepszej jakości. Nie zawsze jest to jednak prawda. W zależności od branży i kategorii produktów często zdarza się, że wyroby firm np. Niemiec czy Anglii są gorszej jakości niż te, które można kupić od polskich producentów. W dłuższej perspektywie zakup sprzętu medycznego w Polsce to rozsądne i ekonomiczne rozwiązanie, czego najlepszym dowodem są między innymi meble medyczne produkowane w Namysłowie. Dlaczego?

Przede wszystkim należy obalić mit, że polskie meble medyczne są gorsze od innych. Polscy producenci mebli medycznych i wyposażenia szpitalnego oferują bardzo wysokiej jakości wyroby w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Niższa cena nie oznacza jednak gorszej jakości produktów. Duża konkurencja na rynku europejskim sprawia, że meble medyczne z Polski mają tę zaletę, że są tańsze w porównaniu z produktami konkurencji zagranicznej, ponieważ polski marki nie wliczają w cenę między innymi drogiego transportu zagranicznego.

Różnica cenowa wynika także z braku konieczności przeliczania ceny na inną walutę. Dzięki temu, kupując polski towar w złotówkach, można zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy, nie oszczędzając na jakości.

Jakie meble medyczne warto kupić od polskich firm?

Polskie meble medyczne nie ustępują jakością wyrobom zagranicznym. Bez względu na rodzaj i charakter placówki bez problemu oferta polskich marek umożliwia zaopatrzenie każdego gabinetu, szpitala czy sanatorium. Meble medyczne produkowane w Namysłowie to wysokiej jakości wybory, wśród których największą popularnością cieszą się między innymi:

  • - leżanki,
  • - fotele zabiegowe,
  • - łóżka szpitalne,
  • - stoły rehabilitacyjne,
  • - stanowiska do pobierania krwi,
  • - krzesła i fotele lekarskie,
  • - wygodne taborety.
  • - stoliki zabiegowe.

 

Bogata oferta asortymentu absolutnie nie sprawia, że są to produkty gorsze. Chęć wzbudzenia zaufania i pojawienia się na rynku branży medycznej niejako zmusza do stałego udoskonalania asortymentu, śledzenia najnowszych trendów i korzystania ze zdobyczy technologii. Innowacyjne i zaawansowane technologicznie polskie meble medyczne poza ciekawym designem muszą także spełniać określone normy.

Produkcja mebli medycznych - wymagania

Przeglądając katalogi profesjonalnych mebli medycznych nie sposób nie ulec wrażeniu, że są to produkty wyróżniające się na tle innych mebli. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ tak samo jak zagraniczne meble medyczne muszą spełniać określone normy, tak samo polskie meble medyczne z Namysłowa i innych miejsc podlegają kontroli państwowych instytucji, których obowiązkiem jest sprawdzanie jakości produktów kierowanych na rynek artykułów medycznych.

Główny Inspektorat Sanitarny narzuca bardzo rygorystyczne wymogi, co sprawia, że tylko najlepsi producenci mogą je spełnić. W ten sposób następuje selekcja firm i przedsiębiorstw, których asortyment nie spełnia wysokich kryteriów. Doskonałym przykładem na to, że warto słuchać oczekiwań i potrzeb klientów, a także ciężką pracą spełniać wysokie wymagania jest polski producent mebli medycznych U.B.M.Kotasińska.

W asortymencie firmy od 21 lat znajdują się meble medyczne produkowane w Namysłowie, które posiadają liczne certyfikaty jakości, w tym Wdrożony System Jakości Urządzeń Medycznych ISO 13485:2012, 13485:2012/AC:2012.

Meble medyczne z Namysłowa - dlaczego warto?

Polskie meble medyczne produkowane w Namysłowie powstają w pełni kontrolowanym procesie produkcji. Wdrożone systemy integracji i monitoringu działań zapewniają o starannym i wnikliwym przebiegu dostawy materiałów do produktów, a także o przywiązywaniu uwagi do najmniejszych szczegółów podczas odbioru gotowych mebli. Dzięki temu Meble Medyczne produkowane w Namysłowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Dogodne warunki współpracy i ciekawa oferta zachęca do kontaktu różne biura projektowe, architektów czy firmy handlowe. Meble medyczne z Namysłowa to specjalistyczne produkty, które są wykonywane zgodnie z przyjętymi normami i standardami bezpieczeństwa i higieny.

Spełniają wymagania stawiane przez Zarządzenie Ministra Zdrowia w zakresie sprzętu i wyposażenia medycznego, a także posiadają znak zgodności CE. Dzięki temu mogą być używane w każdej placówce medycznej.

Wybierz polskie meble medyczne z Namysłowa

Wyposażenie oddziałów szpitalnych, sal chorych, gabinetów stomatologicznych i innych gabinetów lekarskich w wysokiej jakości produkty to podstawa bezpieczeństwa, ale też estetycznego wyglądu na lata. Współczesne placówki medyczne muszą bowiem nie tylko wyglądać nowocześnie i elegancko, ale także być odporne na działanie różnych substancji. Połączenie estetyki z funkcjonalnością to coś, co meble medyczne z Namysłowa łączą doskonale od wielu lat.

Każdy producent mebli medycznych musi zdawać sobie sprawę, że ciąży na nim duża odpowiedzialność, a wszelkie podejmowane decyzje mają wpływ na ewentualne zagrożenia. Decydując się na polskie meble medyczne można mieć pewność, że są one idealnie dopasowane do współczesnych warunków i oczekiwań, a cena jest wynikiem kompromisu między tym, co dobre, a tym, co ważne.

 

 
piątek, 5.3.2021 16:03
piątek, 5.3.2021 14:36
piątek, 5.3.2021 14:28
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele