komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 1 grudnia 2020

Natalii, Eligiusza

Maseczki z nadrukiem w czasach COVID-19 – pomysłowo i praktycznie!

środa, 18.11.2020 14:59 , odsłony: 176
kategorie artykułu:

Noszenie maseczek w przestrzeni publicznej stało się naszą codziennością. Często traktujemy je po prostu jako przykrą konieczność. Ale skoro i tak musimy nosić maseczki, czemu ich nie spersonalizować? Czemu nie zrobić z nich czegoś ciekawego, osobistego? Albo dlaczego nie wykorzystać ich w biznesie? I jedno, i drugie można osiągnąć zamawiając maseczki z nadrukiem.

Maseczki z nadrukiem dla każdego

Maseczki wcale nie muszą być nudne. Wcale nie musisz nosić takich maseczek, jak wszyscy wokół. Możesz zaprojektować dla siebie i swoich bliskich całą kolekcję eleganckich albo zabawnych maseczek.

Wbrew pozorom maseczki z nadrukiem to świetny sposób na złagodzenie oblicza pandemii. Co więcej, mogą stać się okazją do wyrażenia swojego stylu. Projektowanie wzorów będzie też świetną zabawą dla całej rodziny. Zróbcie sobie swoją własną, rodzinną kolekcję!
A może chcecie dać komuś pomysłowy i praktyczny prezent? Maseczki z oryginalnym nadrukiem będą strzałem w dziesiątkę.

Maseczki z logo firmy

Choć maseczki z nadrukiem to rzecz dla każdego, szczególne znaczenie mogą mieć dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Dobrze wiecie jak trudno jest pozyskać nowych klientów i wzbudzić w nich zaufanie. Do tego niezbędna jest reklama. Część działań promocyjnych kieruje się bezpośrednio na zdobywanie klientów, a część na budowanie świadomości marki oraz zaufania do niej.

A co dziś w największym stopniu pomoże zbudować wspomniane zaufanie i pozytywny wizerunek firmy? Na przykład promowanie odpowiedzialnego podejścia do zagrożenia wynikającego z pandemii koronawirusa. Jeśli jako przedsiębiorca pokażesz, że zależy Ci na bezpieczeństwie zarówno klientów, jak i pracowników, przyczynisz się do zbudowania pozytywnego wizerunku Twojej firmy.

Jak możesz to zrobić? Odpowiedź brzmi – zamawiając maseczki z nadrukiem logo firmy. Twoi pracownicy i tak są zmuszeni nosić maseczki. Czemu więc nie zamówić dla nich maseczek firmowych z nadrukowanym logo? Dzięki temu nie tylko zadbasz o ich bezpieczeństwo, ale też pomożesz klientom odróżnić pracowników od innych klientów. No i oczywiście w dyskretny sposób rozpromujesz swoje logo.

Maseczki z logo możesz też wykorzystać jako bardzo praktyczny gadżet reklamowy. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz by były noszone, logo powinno być małe. Możesz postawić na jednokolorowe maseczki z niewielkim logo umieszczonym w dyskretnym, ale widocznym miejscu. Możesz też wybrać maseczki z jakimś ciekawym wzorem i logiem Twojej firmy. Ważne jest, żeby pamiętać o umiarze. Jeśli umieścisz na maseczkach zbyt duże logo, klienci nie będą ich nosić, a to by oznaczało dla Ciebie wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Zamawiając maseczki z nadrukiem dla swoich pracowników lub klientów pamiętaj o jeszcze jednej ważnej sprawie, o jakości. To naprawdę istotne, żeby materiał nie stracił szybko koloru i żeby nadruk nie zniszczył się po pierwszym praniu. Maseczki powinny być naprawdę dobre jakościowo. Dzięki temu będą długo pełnić swoją funkcję.

Oferta Drukarni Creative Partner

Gdzie zamówić dobre jakościowo maseczki z nadrukiem? W Drukarni Creative Partner! Nasza oferta obejmuje dwa kroje maseczek wielokrotnego użytku. Ty wybierasz kolor i miejsce, gdzie na maseczce ma się znaleźć nadruk. My natomiast realizujemy Twoje zamówienie szybko i bezproblemowo.

Nasze maseczki są wykonane z materiału odpornego na pranie w temperaturze powyżej 60°C, dzięki czemu świetnie się nadają do wielokrotnego użytku. Gwarantujemy też wysokiej jakości nadruk, który doskonale trzyma się tkaniny i spokojnie przetrwa wiele prań. Jeśli więc zastanawiasz się gdzie zamówić maseczki z nadrukiem, zapraszamy do nas!

 
wczoraj, 19 godz temu
poniedziałek, 30.11.2020 09:51
poniedziałek, 30.11.2020 07:10
poniedziałek, 30.11.2020 06:31
piątek, 27.11.2020 21:28
piątek, 27.11.2020 14:57
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki