Masażer ręczny MediGunPRO. Dla kogo przeznaczone jest to urządzenie?

wtorek, 14.9.2021 14:19

W ofercie niemieckiej marki Casada znajdują się zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalające na zamianę domowych pieleszy w prywatną strefę relaksu. Oprócz foteli i mat do masażu dostępny jest sprzęt, który może towarzyszyć swoim właścicielom poza domem i w różnych sytuacjach. Przedstawiamy masażer ręczny MediGunPRO, nazywany pistoletem wibracyjnym. Dowiedz się, czy został stworzony również dla Ciebie.

MediGunPRO – masażer ręczny marki Casada

Pistolet wibracyjny MediGunPRO marki Casada to masażer ręczny przewyższający funkcje standardowych, przenośnych urządzeń do masażu. Jest wyposażony w 5 automatycznych programów i aż 5 poziomów prędkości pracy. Najwyższa prędkość naprawdę robi wrażenie – to aż 3400 uderzeń na minutę, bez generowania nieprzyjemnego hałasu. 

Jego działanie opiera się na dogłębnym masażu ostukującym, którego intensywność można regulować. Użytkownik ma również możliwość wyboru odpowiedniego dla siebie trybu pracy masażera: automatycznego (częstotliwość zmienia się w interwałach, od szybkiej do wolnej) oraz ręcznego (pracuje ze stałą, wybraną wcześniej prędkością).  

Ten masażer ręczny jest wyposażony w dodatkowe, wymienne końcówki. Używane zgodnie z przeznaczeniem pozwalają wykonać efektywny i przyjemny masaż konkretnej części ciała. Na przykład, aby sprawnie wymasować mięśnie wzdłuż kręgosłupa, warto wybrać końcówkę rozwidloną, a chcąc szybko rozluźnić duże grupy mięśniowe – po okrągłą.

W zestawie znajdują się jeszcze 4 końcówki: punktowa, płaska, trapezowa i falowana. Dzięki dołączonej walizce nie musisz martwić się o ich transportowanie i przechowywanie. Każda końcówka ma w walizce własne miejsce, co ułatwia utrzymanie porządku i zmniejsza ryzyko zgubienia akcesoriów, na przykład w trakcie podróży. 

Masażer ręczny nie tylko dla profesjonalistów 

Dla kogo przeznaczony jest ten masażer ręczny? Możliwość wykonania zaawansowanego masażu pozwala domyślać się, że odbiorcami urządzenia są fizjoterapeuci. Rzeczywiście, MediGunPRO może stać się dodatkowym wsparciem w ich pracy, a zarazem z perspektywy pacjentów – atrakcyjnym uzupełnieniem sesji masażu czy rehabilitacji.

Do grupy osób używających pistoletu wibracyjnego należą też sportowcy. Korzystając z tego sprzętu, mogą urozmaicić ostatni etap treningu oraz utrwalić efekty profesjonalnego masażu sportowego wykonanego w gabinecie. Naładowane urządzenie może pracować do 4 godzin, więc sprawdzi się w trakcie podróży i na obozie przygotowawczym. 

Mimo zaawansowanego działania obsługa masażera ręcznego nie jest trudna. Dzięki temu jest ono dostępne nie tylko dla profesjonalistów. Swobodnie korzystać może z niego każdy, kto potrzebuje solidnego wsparcia w złagodzeniu napięć mięśniowych. Jeśli zatem ćwiczysz rekreacyjnie i prowadzisz aktywny tryb życia, to urządzenie jest dla Ciebie.

Przyjemnym efektem regularnego korzystania z pistoletu wibracyjnego, oprócz masażu oraz złagodzenia uczucia sztywności, jest także poprawa wyglądu skóry i zmniejszenie cellulitu. Taki skutek może być szczególnie miły dla osób, które ćwiczą przede wszystkim dla poprawy samopoczucia i kondycji, a przy okazji chcą zadbać o swoje naturalne piękno.

Sprawdź także: https://digilife.pl/fotel-do-masazu-kregoslupa-ktory-wybrac/