komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

piątek, 3 kwietnia 2020

Ryszarda, Pankracego


Markowe dodatki - drobiazgi świadczące o wyszukanym stylu

wtorek, 25.2.2020 21:35 , odsłony: 212
kategorie artykułu:

Modny garnitur, piękna sukienka albo dżinsy i koszulka to tylko baza całej stylizacji. Dopełnieniem, które tworzy całość są markowe, niebanalne dodatki, jak chociażby piękny skórzany pasek, okulary przeciwsłoneczne, czy modna bransoletka.

Dodatki dla zdecydowanych

Obecnie wszystkie kobiety, a coraz częściej mężczyźni zadają sobie pytanie dotyczące tego, jakie akcesoria są aktualnie najmodniejsze. Śledząc propozycje, jakie wybierane są przez osoby wyznaczające modę, można odnieść wrażenie, że obecnie najmodniejsze są zdecydowane dodatki, jak na przykład czarne bransoletki w formie skórzanych pasków. Takie zdobienie dłoni świetnie będzie się komponować z innymi dodatkami w podobnym charakterze, jak czarne okulary Gucci. Nie może zabraknąć ich nie tylko podczas wyjścia na spacer, czy wieczornej imprezy. Takie okulary wygrywają bowiem ranking popularności, jeśli chodzi o stylizację do pracy w biurze. Wówczas okulary przeciwsłoneczne zamieniane są na szkła korekcyjne z antyrefleksem w modnych, markowych oprawkach.

Wytworna kobieta i mężczyzna z klasą

Sposobem na bardziej delikatną stylizacje są rozbielone, pastelowe kolory pasków, biżuterii i okularów w stylu retro albo boho. Markowe produkty, tak jak okulary Gucci to atrybuty kobiety wytwornej i mężczyzny z klasą. Decydując się na znane marki mamy bowiem gwarancję oryginalności produktów. Chociaż w Polsce nie są jeszcze noszone na co dzień, to trendsetterzy radzą, aby odważyć się na ten gustowny dodatek. Warto jednak pamiętać, że te akcesoria to nie tylko ozdoby. Liczy się również ich zastosowanie praktyczne. Kapelusz ochroni nas przed słońcem, pasek pozwoli na lepsze dopasowanie spodni do talii, a okulary będą chronić nasze oczy. Stawiając więc na wysoką jakość długo będziemy cieszyć się funkcjonalnością naszych pasków, okularów, kapeluszy albo butów. 

Kolorowe szaleństwo

Wybierając odpowiednie dodatki kierujmy się nie tylko trendami, ale i własną intuicją. Eleganckie okulary Gucci i poważny kapelusz możemy zastąpić czasem bardziej szaloną wersją. Załóżmy kolorowe dodatki, jak okulary w cętki, albo kapelusz w kropki. Moda to brak reguł. Możemy zatem pozwolić sobie na to, aby jeśli chodzi o dodatki, rozkwitnąć milionem różnych wariacji. Kompozycje kolorystyczne są dowolne, więc możemy polegać na swojej własnej fantazji.

 
wczoraj, 11 godz temu
wczoraj, 20 godz temu
wtorek, 31.3.2020 13:25
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele