komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 1 kwietnia 2020

Teodory, Grazyny


Listwy na miarę każdej podłogi

środa, 25.3.2020 19:39
kategorie artykułu:

Remont generalny mieszkania, zakup nowego domu, czy też zwykły lifting pokoju dziennego. W takich sytuacjach warto pomyśleć o różnych udogodnieniach oraz ulepszeniach, które warto wprowadzić. Także ingerencja w estetyczną warstwę ścian, mebli czy podłóg jest jak najbardziej pożądana. Daje nam ona zupełnie nową przestrzeń, w której przebywamy na co dzień. Dzięki temu nasze życie nabierze nowej jakości, a samopoczucie będzie o wiele lepsze – o ile przetrwamy remont.

  1. Gdzie kupić listwę naszych marzeń?
  2. Dobry produkt w uczciwej cenie
  3. Nasz indywidualny wybór

Gdzie kupić listwę naszych marzeń?

Jedną z propozycji, które w zdecydowany sposób zmienią estetykę naszego lokalu in plus, jest zakup oraz montaż listew przypodłogowych. Niby rzecz niewielka, ale każde wnętrze wyposażone w tego rodzaju listwy, zyska zupełnie nowy wymiar. Listwy przypodłogowe z najwyższej półki znajdziemy, m.in. tu: https://parkiet.pl/12-listwy-przypodlogowe-mdf. Są to produkty odporne na wilgoć, wytwarzane z płyty drewnopochodnej MDF, której wytwórcą jest polska firma Kronospan. Ich odporność na wilgoć jest o jedną trzecią większa niż w listwach wytwarzanych z normalnych płyt MDF. Jako, że znajdują się one bardzo blisko podłogi, ten parametr ma szczególne znaczenie, zwłaszcza gdy mają tam pozostać do kolejnego remontu, który przeprowadzimy za kilkanaście lat, a wilgoć lubi podłogi.

Dobry produkt w uczciwej cenie

Warto więc zainwestować w listwy zakupione w sklepie parkiet.pl. Dysponują oni ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w tej branży. Ich siedziba mieści się w Warszawie, ale zakupione przez nas listwy na pewno dotrą pod wskazany adres. Wygodne możliwości dokonywania płatności, a także opcja oddania zakupów, bez podawania przyczyny, w ciągu trzydziestu dni, zwiększają atrakcyjność sprzedawcy. Zamówienia najlepiej dokonać poprzez stronę internetową, gdyż na niektóre produkty możemy w ten sposób dostać lepszą cenę. W stałej ofercie znajduje się ponad trzydzieści modeli listew. Daje to nam całkiem spore pole do popisu i możliwość doboru produktu do charakteru pomieszczenia.

Nasz indywidualny wybór

Listwy przypodłogowe MDF zostaną także przycięte na zamiawiany przez nas wymiar. Wybór koloru z palety dostępnych barw także nie będzie żadnym problemem. Otrzymamy zatem docelowo trzykrotnie lakierowane, wilgocioodporne listwy, dzięki którym wprowadzimy do naszego mieszkania powiew świeżości oraz nowości. Ich jakość na pewno nas nie zawiedzie. Będą nas one cieszyły przez długie lata, dając pewność, że dokonaliśmy najlepszego wyboru.

 

 

 
wczoraj, 18 godz temu
piątek, 27.3.2020 11:13
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele