Który wybrać program do gabinetu lekarskiego i dlaczego?

poniedziałek, 22.3.2021 01:00 209

„Wolny rynek nie znosi próżni.” - to słowa Jerzego Rosińskiego, psychologa biznesu z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Trudno nie zgodzić się z nimi. Rozwój technologii, także i informacyjnej, sprawił, że proces zagospodarowywania nisz rynkowych i tworzenia nowych produktów i usług przybrał na tempie. Podobnie jest w przypadku usług medycznych.

Szeroko pojęte innowacje w branży medycznej dotyczą zarówno pacjentów, jak i personelu medycznego, firm funkcjonujących bezpośrednio w branży i tych określanych jako tzw. „otoczenie około medyczne”. Niekiedy jeden produkt dotyczy wszystkich z wyżej wymienionych grup. Tak jest w przypadku oprogramowania medycznego.

Choć nazwa może sugerować, że dotyczy wyłącznie firm i ich personelu, to nowoczesne oprogramowanie medyczne w rzeczywistości coraz częściej obejmuje także strefę pacjentów. Aby tak było w rzeczywistości, program medyczny musi być wszechstronny - kompleksowy. Dotychczas na rynku usług medycznych brakowało takiego oprogramowania, jednak zgodnie z myślą przewodnią z pierwszego akapitu, to była tylko kwestia czasu, aż ktoś go opracuje i skutecznie wdroży.

Który program medyczny nada się do gabinetu lekarskiego?

Odpowiedź jest prosta - tylko taki, który jest prosty w obsłudze i jednocześnie kompleksowy - czyli taki, który umożliwia nie tylko bieżącą obsługę pacjentów, ale także i usprawnia proces ich rejestracji oraz późniejszego rozliczenia prowadzonej działalności.

W tymże kontekście, bezkonkurencyjne jest polskie oprogramowanie medyczne do gabinetów lekarskich - Aurero. Jest to aplikacja zaprojektowana, wdrożona i stale rozwijana przez polską spółkę Medily. Powstała przy ścisłej współpracy z personelem medycznym, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania pracowników każdego szczebla placówki medycznej (w tym nie tylko gabinetów, ale i przychodni, a nawet szpitali).

Korzyści z korzystania z Aurero

Nie da się jednym zdaniem opisać funkcjonalności Aurero. Jest to bowiem nie tylko aplikacja do rezerwacji wizyt pacjentów i automatycznego przypominania o ich zbliżającym się terminie, ale również program do bieżącej obsługi pacjentów (zawiera moduł: Elektroniczna Dokumentacja Medyczna umożliwiający m.in. uzupełnianie karty pacjenta, wystawianie recept i zwolnień), zarządzania personelem, stanem magazynowym oraz rozliczaniem się z NFZ. W gruncie rzeczy, niniejsza aplikacja rozwiązuje każdy problem - stanowi odpowiedź na każde zagadnienie, które występuje lub może wystąpić podczas bieżącego funkcjonowania prywatnych i państwowych podmiotów ochrony zdrowia.

Jednocześnie Aurero gwarantuje najwyższy stopień bezpieczeństwa (co w dobie powszechności cyberataków jest czymś niezwykle pożądanym) oraz bieżące aktualizacje, które jednocześnie przekładają się na wzrost bezpieczeństwa danych, jak również i dostosowywanie aplikacji do potrzeb klientów oraz stale zmieniających się przepisów prawa. Na tym etapie wartym podkreślenia jest fakt, iż Aurero to aplikacja webowa - nie wymaga instalacji na urządzeniu - działa w przeglądarce internetowej. Można więc korzystać z niej nie tylko pracując na komputerze, ale również i na tablecie, komórce - każdym urządzeniu posiadającym dostęp do Internetu.

Zdecyduj się na bezpłatny okres próbny!

W dobie ogromnej dostępności różnego rodzaju programów do gabinetów lekarskich, warto przetestować te, które są tego warte.

Aurero z miesiąca na miesiąc zdobywa kolejnych stałych użytkowników. Ci, którzy korzystają z niego na co dzień podkreślają jego intuicyjność (prostotę obsługi), bogatą funkcjonalność oraz niezawodność.

Aby móc przekonać się o tym, twórca oprogramowania umożliwił skorzystanie z bezpłatnego i niezobowiązującego okresu próbnego. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie oprogramowania: https://aurero.com