Klub Brodnica — miejsce dla całej rodziny

środa, 24.5.2023 11:39

Weekend to czas, kiedy chcemy zrelaksować się po minionym tygodniu pracy, a jednocześnie zapewnić atrakcje całej rodzinie. Staramy się znaleźć przestrzeń, aby spotkać się z bliskimi, zorganizować rozrywkę dzieciom, a także uzupełnić własne zasoby energii. Dlatego nie zawsze zadowala nas wyjście do restauracji lub pubu.

Klub Brodnica — wszystkie atrakcje w jednym miejscu

Idealnym rozwiązaniem wydaje się być klub Brodnica, który łączy w sobie salę taneczną, kącik zabaw, scenę, restaurację i bar. Dzięki niemu nie musisz wybierać między spędzaniem czasu z przyjaciółmi, dziećmi i rodzicami. Tam każdy znajdzie coś dla siebie!

Krótka historia Nurt Club

Nurt to stosunkowo nowe miejsce na mapie Pojezierza Brodnickiego, jednak historia samego budynku sięga kilkuset lat wstecz. To właśnie w spichlerzu znajdującym się przy ulicy Wodnej umiejscowiono pierwszy powojenny polski klub muzyczny. Tradycja zobowiązuje — Nurt Club przyciąga do siebie mieszkańców dokładnie tak, jak w latach 90. czynił to jego poprzednik.

Uniwersalność i wygoda

Brak wszechstronnych przestrzeni publicznych to problem zarówno dużych, jak i małych polskich miast. Powstało dotąd wiele urokliwych kawiarni, cenionych restauracji, nowoczesnych barów i klubów tanecznych, jednak połączenie tych pomysłów wciąż przychodzi inwestorom z trudem. Trzeba przyznać, że nie jest to łatwe zadanie. Należy bowiem uwzględnić potrzeby klientów reprezentujących różne grupy wiekowe, a także uczynić miejsce atrakcyjnym dla turystów i przyjezdnych. Właściciele klubu w Brodnicy udowadniają, że to możliwe!

Co znajdziesz wewnątrz klubu w Brodnicy?

Dlaczego Nurt jest tak wyjątkowy? Przekonaj się o tym samodzielnie, sprawdzając, co znajduje się wewnątrz!

  1. Restauracja. Miejsce przyjazne dzieciom, osobom przebywającym na diecie roślinnej, a także fanom klasycznych i wykwintnych potraw. Krewetki w białym winie, tatar z pomidora, a może domowy rosół? W restauracji klubu Brodnica zjesz każdy z tych posiłków! Dzieci z pewnością docenią dostosowane do ich kubków smakowych makarony, a także klasyki z fish and chips na czele. Wszystko podane kolorowo!
  2. Muzyka. To miejsce tętni życiem. Zarówno mieszkańcy, jak i turyści doceniają koncerty różnorodnych artystów, odbywające się w weekendy. W sezonie letnim na plenerowej scenie dzieje się prawdziwa magia!
  3. Bar — autorskie drinki, kreatywna obsługa i obszerna karta stale uzupełniana o nowości. Czego chcieć więcej?
  4. Sale do wynajęcia. Chciałbyś urządzić wesele, urodziny, a może integracyjne spotkanie firmowe? Nurt oferuje wiele możliwości. Obsługa może zarezerwować dla Ciebie i Twoich gości nawet całe piętro.
  5. Atrakcje sezonowe. Jesienią i zimą możesz schronić się w ciepłych murach, latem — korzystać z pięknego ogrodu. Wystarczy krótki spacer, aby znaleźć się nad rzeką lub podziwiać urokliwe kamienice w samym centrum Brodnicy.

Klub Brodnica — przestrzeń, która cię zachwyci

Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Pojezierza Brodnickiego, czy planowałeś wybrać się tam na weekend, uwzględnij Nurt Club w przebiegu swojej trasy.