Jak zorganizować idealne przyjęcie urodzinowe dziecka? Z naszymi radami to się uda!

środa, 13.10.2021 22:03 119

Urodziny dziecka to świetna okazja to świętowania. Jednak, jak możecie się domyślić, wymaga też odpowiedniej oprawy, wszak wszystko powinno być zapięte na ostatni guzik. Dlatego też, poza odpowiednio przygotowanym menu, należy zadbać o dekoracje i tutaj idealnie sprawdzą się balony.

Dekorowanie domu - wybierzecie balony dla dzieci

Aby impreza urodzinowa miała właściwą oprawę, trzeba zadbać o właściwe dekoracje. Warto postawić na balony dla dzieci. Na samym początku powinniście wybrać temat przewodni urodzin i wybrać dekoracje właśnie z nim zgodne. Oczywiście w centrum pomieszczenia powinien znaleźć się balon z cyfrą przedstawiającą wiek solenizanta. Można zdecydować się na balon w ulubionym kolorze dziecka. Dla małej księżniczki trafnym wyborem będzie ten w kolorze różowym, a dla małego królewicza, rzecz jasna, w kolorze niebieskim. Chyba, że organizujecie przyjęcie typu dżungla, to wtedy idealnie się sprawdzą balony dla dzieci w kolorze zielonym - wtedy będzie monochromatycznie. Teraz czas przejść do balonów przedstawiających czy to zwierzęta, choćby pieski czy kotki, czy też postacie z bajek. Wiele dzieci uwielbi Minionki, zatem baloniki w tym kształcie doskonale się sprawdzą. Można również postawić na balony dla dzieci zgodne z zainteresowaniami solenizantów. Jeżeli dziecko interesuje się sportem np. Siatkówką, to balon w kształcie piłki na pewno mu się spodoba. A jeżeli wasza pociecha jest jeszcze malutka, ale chcecie mu wyprawić wspaniałe urodziny, to wybierzcie balony dla dzieci przedstawiające kolorowe zwierzątka. Z kolei dla starszych dzieci czy też nastolatków także można kupić balony przedstawiające piłkę, albo balony typu napisy czy też modele z napisami. Oczywiście ciekawym wyborem są te w śmiesznym kształcie choćby kaktusa.

Zadbajcie o menu

Skoro o dekorowaniu już było, to czas przejść do menu. I tutaj pewnie was nie zaskoczymy, ale jak wiadomo, wiele dzieci lubi jedzenie fast food, dlatego warto je zaserwować. Przy czym należy przygotować je w wersji "na zdrowo". Zamiast klasycznych frytek, przygotujcie frytki z batatów, a zamiast smażonego kurczaka, lepiej zrobić także kurczaka w panierce, ale upiec go w piekarniku. Alternatywą dla hamburgerów są pieczone kotlety mielone z indyka i umieszczone w pełnoziarnistych pułkach. Zamiast tłustego sera lepiej wybrać wegański. Oczywiście ważne są też desery, ale i tutaj można postawić na te zdrowe, choćby ciasto marchewkowe czy brownie, ale przygotowane na bazie buraków.